window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Tréner Peter Kúdelka si našiel nové pôsobisko. Najvyššia súťaž to však nie je

BRATISLAVA - Slovenský tréner Peter Kúdelka od novej sezóny 2024/25 povedie reprezentáciu do 17 rokov. Informuje o tom oficiálny web slovenského hokeja (SZĽH).
Tréner Peter Kúdelka.
Tréner Peter Kúdelka. Zdroj: Tomáš Feigl - HK Dukla Ingema Michalovce
Zdieľajte:

Mladý tridsaťpäťročný Kúdelka bol bez práce od konca januára tohto roka. Naposledy viedol Michalovce, s ktorými triumfoval na Slovane 2:1, no na druhý deň sa porúčal z klubu. S jeho odchodom sa istý čas nevedeli vyrovnať ani fanúšikovia, ktorí bojkotovali niekoľko domácich zápasov. Asistovať mu budú Peter Čížek a niekdajší slovenský reprezentant Ivan Baranka. V šestnástke sa na post hlavného kouča posunul Michal Macho, asistovať mu budú Branislav Štímel a Martin Petný.

Prečítajte si aj

Útočník Aron Chmielewski.Dlhoročný útočník Třinca prestúpil k outsiderovi extraligy, Košice získali fínskeho majstra

„V oboch kategóriách sme sa rozhodli dať priestor viacerým novým koučom. Našim cieľom je, aby nabrali medzinárodné skúsenosti s víziou koncepčného posunu k starším reprezentáciám," doplnil Roman Sýkora.

Prečítajte si aj

Matt MacKenzie (vpravo).Bývalý hokejista Slovana Bratislava šokoval svojho mecenáša z uplynulého ročníka
Zdieľajte:
Zdroj informácií: hockeyslovakia.sk

Diskusia

Podobné články