window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Strelec Popradu nebude pokračovať pod Tatrami. Zmluvu si vybojoval v Prešove

PREŠOV - Slovenský hokejový útočník Gregor Maliňák doplnil káder prvoligových hokejistov HC Prešov. Klub z metropoly Šariša o tom informoval na sociálnych sieťach.
Útočník Gregor Maliňák.
Útočník Gregor Maliňák. Zdroj: Peter Jesenský
Zdieľajte:

Dvadsaťročný Maliňák je odchovancom hokeja v Liptovskom Mikuláši. Z klubu odišiel v priebehu ročníka 2021/22 a posilnil Poprad. Nasledujúce dve sezóny bol bodovým lídrom juniorského celku. V uplynulom ročníku dokopy odohral 50 zápasov s bilanciou (31+25). Desať duelov si pripísal v drese AquaCity Pikes a získal bod za prihrávku.

Prečítajte si aj

Brankár Jake Kupsky.Kupsky končí vo Zvolene. V novom tíme sú z neho nadšení: Zostavil silný životopis, tvrdí kouč

„Som veľmi rád za túto príležitosť. V Prešove vyrástol skvelý hokejový projekt a skvelý klub. Mám veľkú radosť, že sa môžem stať súčasťou niečoho takého veľkého a môžem sa učiť od skvelých hráčov s veľkými skúsenosťami. Som odhodlaný sa herne rozvíjať a posunúť svoju hru na vyššiu úroveň," uviedol Maliňák po podpise zmluvy s Prešovom.

Prečítajte si aj

Útočník Adam Lapšanský.Klub už má aj útočník Adam Lapšanský. Slovan angažoval reprezentačného obrancu
Zdieľajte:
Zdroj informácií: facebook.com

Diskusia

Podobné články