window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Nová posila i predĺženie kontraktu. V tíme účastníka TIPOS SHL sa rysuje pevná kostra

TREBIŠOV - Slovenskí hokejisti Marián Štec a Matej Kraut budú v nasledujúcej sezóne pôsobiť v tíme HK STEEL Team Trebišov. Klub o tom informoval na sociálnych sieťach.
Kraut v drese B. Bystrice.
Zdroj: FB MHK Dolný Kubín
Zdieľajte:

Účastník TIPOS SHL naďalej dopĺňa káder slovenskými hokejistami. Po minuloročnom vypadnutí v predkole play-off budú chcieť východniari premiešať kartami a bojovať o vyššie pozície.

Prečítajte si aj

Daniel v šanci proti Martinu.Ambiciózny druholigista sa hlási o slovo. Na súpiske je prvá trojica hráčov

Dvadsaťročný Štec pôsobil v organizácii Trebišova aj počas uplynulého ročníka. Predstavil sa v 40 zápasoch so ziskom 6 bodov s bilanciou (0+6). V dvoch prípadoch sa predstavil aj vo farbách Prešova.

Prečítajte si aj

Brankár Jake Kupsky.Kupsky končí vo Zvolene. V novom tíme sú z neho nadšení: Zostavil silný životopis, tvrdí kouč

Dvadsaťtriročný Kraut prežil uplynulú sezónu ako na hojdačke. Rodák z Dolného Kubína si zahral nielen v Trebišove, ale aj za Aquacity Pikes či rodný Dolný Kubín. V minulosti si v šiestich zápasoch vyskúšal najvyššiu súťaž vo farbách Banskej Bystrice.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: facebook.com

Diskusia

Podobné články