window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Niekdajší brankári našich tímov sú bez roboty. V minulom ročníku na seba narazili v rovnakej lige

BUKUREŠŤ - Brankári Robin Rahm a Matt O´Connor sú bez klubovej príslušnosti. Obaja v uplynulej sezóne pôsobili v rumunských kluboch Gyergyói HK, respektíve HC Csíkszereda.
Švédsky brankár Robin Rahm.
Švédsky brankár Robin Rahm. Zdroj: Vladimír Chramazda - HKM Zvolen
Zdieľajte:

Tridsaťsedemročný Švéd Rahm začínal poslednú sezónu v Slovinsku, keď sa upísal Ľubľane. Jeho pôsobenie v tíme však nemalo dlhú trvácnosť a po troch zápasoch skončil. Následne zamieril do celku Gyergyói HK, za ktorý odchytal dva duely s dobrými číslami. Úspešnosť zásahov mal takmer na úrovni 93% a s priemerom 1,5 gólu na zápas. Rahm pôsobil i v Tipos extralige. V roku 2021 prispel k titulu Zvolena, o dva roky neskôr predčasne opustil Banskú Bystricu.

Prečítajte si aj

Brankár Alexej Krasikov.Liptovský Mikuláš stratil vlaňajšiu akvizíciu. Legionár sa upísal zástupcovi KHL

Tridsaťdvaročný Kanaďan O´Connor strávil celý ročník v rumunskom tíme HC Csíkszereda. V rámci základnej časti Erste ligy odchytal 21 zápasov. Úspešnosť zásahov sa vyšplhala takmer na 92% a priemer gól na zápas bol 2,42. V play-off nastúpil na dva duely. Tri stretnutia absolvoval v rumunskej lige. O´Connor rovnako ako Rahm bol súčasťou slovenskej extraligy. S Nitrou v roku 2022 obsadil pozíciu vicemajstra a v nasledujúcej sezóne takisto predčasne skončil v kádri corgoňov.

Prečítajte si aj

Brankár Nikita Bespalov.Horkokrvný muž je späť! K Šarišanom prichádza s odhodlaným vyhlásením a smelými plánmi

Prečítajte si aj

Rogers Place Edmonton.VIDEO Florida odmietla aj tretiu šancu na Stanley Cup. V Edmontone nemala nárok
Zdieľajte:
Zdroj informácií: facebook.com

Diskusia

Podobné články