window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Dukla zvyšuje útočnú silu: Prichádza center po rokoch v KHL, cez COVID-19 čakal v taxi tíme NHL

MICHALOVCE - Do kádra hokejistov HK Dukla Ingema Michalovce pribudol 26-ročný kanadský útočník Cliff Pu. Bude to pre neho prvé pôsobisko v slovenskej extralige, uplynulé tri sezóny odohral v KHL. Michalovský klub informoval o novej akvizícii na oficiálnej webstránke.
Michalovčania sa radujú po góle.
Michalovčania sa radujú po góle. Zdroj: TASR - Roman Hanc
Zdieľajte:

Cliff Pu má za sebou aj draft NHL, v ktorom si ho v roku 2016 zo 69. miesta vybral klub Buffalo Sabres. Do najprestížnejšej súťaže sa však nedostal. Počas uplynulých troch sezón odohral v KHL celkovo 109 zápasov, v ktorých si do štatistík pripísal 16 gólov a 25 asistencií. Predtým pôsobil v nižších zámorských ligách.

Prečítajte si aj

Obranca Patrik Koch.NHL: Zámorský klub s prvým hráčom na nový ročník. Je ním slovenský reprezentant

"Cliff prichádza na pozíciu centra. Ide o zodpovedného hráča v obrannom pásme, ktorý je využiteľný aj na oslabenia a dokáže byť produktívny. Jeho silné stránky sú dobré korčuľovanie a kreativita. Na Cliffa sme dostali dobré referencie a prajeme mu, aby naplno využil svoj talent, ktorý v sebe nepochybne má. Veríme, že v Dukle zažije úspešnú sezónu," uviedol športový manažér michalovského klubu Marek Mašlonka.

Prečítajte si aj

Obranca Michal Chatrnúch.Po dvojročných testoch zmluva. Neznámy prírastok pre majstrovskú Nitru
Zdieľajte:
Pridal: Redakcia HS
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články