window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Skúsenosti a perspektíva pre národný tím. HK Poprad odkryl mená brankárov

POPRAD - Slovenský hokejový klub HK Poprad si poistil služby brankárskeho tandemu Adam Vay a Filip Belányi aj pre nasledujúcu sezónu 2024/25. Maďarský reprezentant podpísal s "kamzíkmi" nový dvojročný kontrakt, Belányi uzavrel ročnú zmluvu s opciou na predĺženie.
Brankári Filip Belányi a Adam Vay.
Brankári Filip Belányi a Adam Vay. Zdroj: HK Poprad
Zdieľajte:

Vay odchytal za Poprad v základnej časti 44 duelov s úspešnosťou 92,9 percenta a 2,18 inkasovaného gólu na zápas. "V uplynulej sezóne som sa v Poprade cítil komfortne, tím a aj defenzíva bola výborná. Preto som sa rozhodol pokračovať a teším sa na nový ročník," uviedol 30-ročný Maďar pre oficiálny web klubu.

Prečítajte si aj

Hokejisti Spišskej Novej Vsi.191 kanadských bodov za tri sezóny. Spišská Nová Ves sa dohodla s produktívnym Kanaďanom

Prečítajte si aj

Haščák posilou Prešova.Historický prestup v Prešove! Šarišanov doplní skvelý skúsený strelec

"Som veľmi rád, že sa nám podarilo dohodnúť s obidvoma brankármi na spolupráci, bola to pre nás priorita. V minulej sezóne si obaja výborne zastali svoje miesto a podržali Poprad, keď bolo treba. Adam mal stabilné výkony počas základnej časti a Filip potvrdil čo v ňom je počas play off. Verím, že v novom ročníku svoje výkony ešte zlepšia," povedal po podpise zmlúv športový riaditeľ klubu Július Koval.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články