Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Popradský srdciar mieri za novou výzvou: Veľké mesto s jasnými cieľmi, prezradil

PREŠOV - Útočník Matej Paločko posilnil káder prvoligových hráčov z Prešova. Neúspešný finalista uplynulej sezóny o tom informoval na sociálnych sieťach.
Útočník Matej Paločko.
Útočník Matej Paločko. Zdroj: HK Poprad
Zdieľajte:

Paločko s výnimkou ročníka 2018/19, ktorý hosťoval v Nice, bol celý čas verný popradskému klubu. Paradoxom je, že rodák z Košíc za svoj materský klub nikdy nenastúpil.

Prečítajte si aj

Útočník Patrik Svitana.Vysoké IQ a geniálna prihrávka, ospevuje manažér Patrika Svitanu, ktorý si už hokej v Poprade neužíval

"Samozrejme, že nie je vždy jednoduché, keď po toľkých rokoch opustíte svoj rodný klub. Nastal však správny čas, aby som hľadal novú výzvu a Prešov je pre nový začiatok ideálnou voľbou. Je to veľké mesto s veľkou fanúšikovskou základňou a klub si jasne vytýčil svoje ciele. Ako hráč si chcete sezónu čo najviac predĺžiť, odohrať čo najviac zápasov a nakoniec bojovať o najvyššie méty. Mám veľkú radosť, že ma oslovil klub, ktorý spĺňa všetky kritériá a ponúka tú správnu športovú výzvu, ale aj kvalitnú organizáciu," uviedol 28-ročný Matej Paločko po príchode do Prešova.

Prečítajte si aj

Úradujúci extraligový vicemajster zo Spiša.VIDEO Slovensko-zahraničné duo vo svätyni: Spišská získala zaujímavých mužov

Mladší brat Matúša, ktorý pôsobí v Michalovciach, nastúpil za Popradčanov v 269 zápasoch. Strelil 26 gólov a pridal 48 prihrávok. Slovensko reprezentoval na MS U20 v roku 2016 a dosiahol bilanciu (0+2) v 5 dueloch.

Prečítajte si aj

Slovenskí hokejisti v Prahe.MS 2024: Štyria vynulovaní, najlepší Hudáček, najtvrdšia útočná dvojica
Zdieľajte:
Zdroj informácií: facebook.com

Diskusia

Podobné články