Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Reprezentant pod Pustý hrad. Kabínu zmenil i v minulom ročníku hráč Trenčína

ZVOLEN - Obrancovia Michal Beňo a Marek Hudec podpísali zmluvy s HKM Zvolen. Zvolenský klub o tom informoval na sociálnych sieťach.
Obranca Michal Beňo.
Obranca Michal Beňo. Zdroj: TASR - Jakub Kotian
Zdieľajte:

Beňo je rodák zo Želiezoviec, no celú doterajšiu kariéru strávil v bratislavskom klube, kde si prešiel všetkými kategóriami. V sezóne 2019/20 okúsil zámorskú súťaž NAHL ako hráč St. Cloud Blizzard. V rámci striedavých štartov chvíľu pôsobil aj v prvoligových Topoľčanoch. Mladý 22-ročný obranca sa nedostal do záverečnej nominácie Slovenska na majstrovstvá sveta do Ostravy.

Prečítajte si aj

Tomáš Jurčo oslavuje po zisku bronzu na OH 2022 v Pekingu.Medailista z Pekingu hľadá útočisko: Po vypršaní zmluvy nemajú pre neho miesto

Skúsenejší Marek Hudec prichádza do Zvolena po roku strávenom v rodnom Trenčíne, kde zaznamenal doposiaľ najvydarenejšiu sezónu. V 46 zápasoch dosiahol bilanciu 3 góly a 8 asistencií. V minulosti hrával za Poprad, Liptovský Mikuláš, Slovan a Žilinu.

Prečítajte si aj

Slovenský tréner Craig Ramsay.MS 2024: Ramsay: Niektorí hráči nasadzujú svoj život pre úspech. Kanaďan doplnil, čo je načase potvrdiť
Zdieľajte:
Zdroj informácií: facebook.com

Diskusia

Podobné články