Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

MS 2024: Akým výsledkom zdolajú Slováci Poliakov? Nevidíme spôsob, ako by Poľsko mohlo vyhrať, píšu médiá

OSTRAVA - Slovenskí hokejisti dnes zvíťazia nad Poľskom 5:1. Tvrdí to poľský hokejový web polishpuck.com, ktorý pred MS v Ostrave prognózoval všetky zápasy Poliakov v ostravskej skupine aj s výsledkami: "Videli sme, ako vyzeral nedávny zápas v Žiline (víťazstvo SR 6:1, pozn.). Červeno-bieli začali hrozne a teraz má Slovensko ešte silnejšiu zostavu než vtedy. Nevidíme spôsob, ako by Poľsko mohlo zvíťaziť v tomto zápase."
Oliver Okuliar, John Murray a Bartosz Ciura.
Oliver Okuliar, John Murray a Bartosz Ciura. Zdroj: TASR - Daniel Stehlík
Zdieľajte:

Poliaci zatiaľ do istej miery prekonávajú očakávania stránky, ktorá nepočítala s remízou na štarte turnaja. V prvom zápase získali bod po prehre s Lotyšskom 4:5 po predĺžení, pričom predpovedal hladkú prehru 1:4. S favoritom skupiny Švédskom očakával vysokú prehru 0:11, no realita priniesla miernejší výsledok 1:5.

Prečítajte si aj

Acolatse na tréningu Michaloviec.Koniec zmluvy, nezáujem pokračovať, či zranenie: Z Michaloviec sa porúča šesť mužov

Spomínaný web bol zatiaľ najbližšie k správnemu tipu v utorňajšom zápase s Francúzskom, v ktorom predpovedal prehru 3:5, napokon sa to skončilo 2:4. Prehry bez bodového zisku očakáva aj v súbojoch s USA (2:9) a Nemeckom (2:6), pričom prvého víťazstva by sa Poliaci mali dočkať v záverečnom zápase skupiny proti Kazachstanu 2:1 po predĺžení.

Prečítajte si aj

Útočník Matúš Sukeľ.MS 2024: Sukeľ varuje, Poliaci nastúpia bez výraznej postavy a čaká ich ťažké obdobie

"Tento zápas bude ako siedme finále o Stanleyho pohár. Víťazstvo nemusí zaručiť udržanie sa, ale môže nastať situácia, že práve tento duel zaváži. Rozpis turnaja to zariadil tak, že práve v poslednom zápase budeme mať najväčšiu šancu na víťazstvo," uviedol polishpuck.com.

ANKETA: Koľko gólov dajú Slováci Poliakom?

 • Viac ako štyri.

  22%

 • Viac ako päť.

  40%

 • Viac ako šesť.

  26%

 • Bude to tesné.

  13%

Prečítajte si aj

Útočník Tomáš Tatar.MS 2024: Sebavedomé vyhlásenie kapitána Tatara, ktorý komentoval Tkachuka. Nemec mal prosbu na Hughesa
Zdieľajte:
Pridal: Redakcia HS
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články