Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Radikálny rez v Slovane: Koniec desiatich korčuliarov, štvorica s platnou zmluvou. Fominycha vymenia

BRATISLAVA - Káder extraligového klubu HC Slovan Bratislava opúšťa desať hokejistov. Štyrom platia kontrakty aj pre sezónu 2024/25. Slovanisti informujú o zmenách na oficiálnom webe.
HC Slovan Bratislava v Košiciach.
HC Slovan Bratislava v Košiciach. Zdroj: TASR - František Iván
Zdieľajte:

Vedenie bratislavského klubu pracuje v týchto dňoch na tvorbe mužstva pre budúcu sezónu. V hlavnom meste pokračuje brankár Denis Godla či legenda Michal Sersen. Z legionárov ostáva len Američan Liam Pecararo.

Prečítajte si aj

Kanadský tréner Craig Ramsay.MS 2024: V zostave pretrváva jeden otáznik. Aký je Ramsayho pohľad na Slafkovského?

"Naopak, klub už neponúkol nové zmluvy zahraničným hráčom Patrickovi Holwayovi, Juliusovi Bergmanovi, Émilovi Poirierovi, Brendanovi Ranfordovi, Brettovi Findlaymu, ani Samsonovi Mahbodovi. V klube končia tiež slovenskí hráči Michal Beňo, Tomáš Török, Samuel Petráš a Samuel Baroš. Slovan všetkým ďakuje za odvedené služby počas náročnej sezóny a v ďalšej kariére im želá veľa úspechov," uviedol klub.

Prečítajte si aj

Steel Aréna v Košiciach.Steel arénu zatvorili: Do košického stánku nalejú milióny. Hráči si budú zvykať na veľkú zmenu

V Slovane pridajú ďalšiu sezónu aj štyria hráči, ktorí sú pod zmluvou - Andrej Golian, Ladislav Romančík a útočníci Adam Lukošik, Roman Kukumberg. Týka sa to aj Daniila Fominycha, no s ním je klub dohodnutý na výmene.

Prečítajte si aj

Slovenský útočník Richard Pánik.Pardubice už nemajú záujem o Richarda Pánika: Stručná reakcia riaditeľa

Z projektu Modré Krídla si manažment zabezpečil brankára Patrika Andrisíka, obrancu Tomáša Královiča i útočníkov Tomáša Dudáša s Patrikom Masnicom. Ďalších hráčov s predĺženými kontraktmi predstaví klub v najbližších dňoch.

Prečítajte si aj

Slovenský útočník Marko Daňo.MS 2024: Dvoch hráčov pošlú preč. Daňa by potešilo, keby mu tréneri splnili želanie, Slafkovský nechce mať veľké oči
Zdieľajte:
Zdroj informácií: hcslovan.sk

Diskusia

Podobné články