window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Perspektíva do budúcna a návrat odchovanca. Liptáci predstavili ďalšie posily

LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ - Hokejový klub MHk 32 Liptovský Mikuláš oznámil podpis zmlúv s dvojicou nových hráčov. Dres účastníka Tipos extraligy budú v nasledujúcej sezóne 2024/25 obliekať útočníci Vladimír Vybiral a Peter Šandor. Klub o tom informoval prostredníctvom sociálnej siete.
Vybiral putuje na striedavé štarty do Nitry.
Zdroj: Beáta Tokošová
Zdieľajte:

Vybiral prostredie dôkladne pozná, keďže hokejovo vyrastal práve u Liptákov. Naposledy pôsobil v Liptovskom Mikuláši v sezóne 2020/21, odvtedy vystriedal päť klubov. V prebiehajúcom ročníku hral prevažne v nižšej Tipos SHL, kde za Skalicu nazbieral 44 bodov v 43 dueloch. Ďalších šesť stretnutí bez zisku bodu odohral v rámci striedavého štartu v TEL za HK Nitra. Šandor obliekal v tejto sezóne dres Topoľčian a zakončil ju spolu s Vybiralom na Záhorí.

Prečítajte si aj

Eliaš sa dohodol na zmluve.Šanca na veľkú budúcnosť: Mladý Slovák s dvojročnou zmluvou v kvalitnej lige

Prečítajte si aj

Tréner Spišskej Novej Vsi Vlastimil Wojnar.Špekulácie sa stali skutočnosťou. Tréner extraligového klubu spečatil svoju budúcnosť

Liptáci na konci marca oznámili aj predĺženie zmluvy s ruským útočníkom Alexandrom Avcinom, ktorý bol s 36 bodmi (17+19) druhý najproduktívnejší hráč tímu.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články