Skvelý Pavol Regenda! Slovensky útočník sa podpísal pod prehru San Jose

NEW YORK - Slovenský hokejista Pavol Regenda sa strelecky presadil v nočnom zápase nižšej zámorskej súťaže AHL. Dvadsaťštyriročný útočník pomohol gólom k triumfu San Diega Gulls nad San Jose Barracuda 6:5 po predĺžení a samostatných nájazdoch.
Slovenský útočník Pavol Regenda.
Zdroj: TASR - Radovan Stoklasa

Bitka medzi Rangers a Devils.VIDEO Bili sa všetci korčuliari na ľade. Šimon Nemec zažil netradičný zápas

Slovenský hokejista Tomáš Tatar.NHL: Tatar opäť v zostave, Seattle definitívne prišiel o play-off

Regenda ukončil svoje sedemzápasové bodové suchoty. V 56. minúte využil presilovú hru a vyrovnal na 5:5. V druhej sérii nájazdov rozhodol o triumfe domácich King Ben. Slovenský krídelník tak pokoril 30-bodovú métu v sezóne, v 46 dueloch nazbieral 17 gólov a 13 asistencií.