window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Adam Ružička dostáva šancu na reštart: Dohodol sa s účastníkom najvyššej súťaže

LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ - Slovenský hokejový útočník Adam Ružička bude od novej sezóny 2024/25 pôsobiť v klube HK 32 Liptovský Mikuláš. Klub o tom informoval na sociálnych sieťach.
Útočník Adam Ružička.
Útočník Adam Ružička. Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Ružička si v tejto sezóne zavaril, keď na sociálnej sieti uverejnil video, v ktorom mal na stole čiaru z bielej látky a pri nej kartu. Aj napriek tomu, že následne zábery vymazal, predsa len sa dostali na verejnosť a klub Arizona Coyotes s ním okamžite ukončil kontrakt. Pre bratislavského rodáka pôjde o premiérovú skúsenosť so slovenskou extraligou. V kádri sa stretne aj s niekdajším talentom Martinom Réwayom.

Prečítajte si aj

Avcin pokračuje v Liptovskom Mikuláši.Róbert Ľupták už naplno pracuje na novej sezóne: Podpísal trénera aj zvučného cudzinca

Keďže je dnes 1. apríl, chceli sme Vám ho aj takou formou trochu spríjemniť :-) Preto túto správu berte s humorom, nadhľadom, ale hlavne je v súčasnosti bezpredmetná.

Prečítajte si aj

Slovenský tréner Martin Hrnčár.Podpísané! Klub si udržal slovenských koučov, ktorí splnili svoju misiu
Zdieľajte:
Zdroj informácií: hokejovysvet.sk

Diskusia

Podobné články