Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Pánik terčom vulgarizmov fanúšikov Třinca: Svedčí to o ich mentalite

TŘINEC - Slovenský útočník Richard Pánik v piatkovom zápase 51. kola českej extraligy strelil dva góly do siete bývalého zamestnávateľa z Třinca.
Útočník Richard Pánik.
Útočník Richard Pánik. Zdroj: TASR - Jakub Kotian
Zdieľajte:

Pánik čelil vulgarizmom zo strany fanúšikov Oceliarov. Prvá spŕška sa spustila po úvodnom presnom zásahu do siete Mazanca. Spúšťačom nešportového správania však bolo vylúčenie Smitha, Adámka a Kundrátka po zákrokoch na neho. Rodák z Martina, ktorý v minulosti debutoval práve v drese českého giganta, sa kotlu revanšoval na znak provokácie búchaním hokejky o plexisklo po vyrovnaní na 3:3.

Prečítajte si aj

Slovenský obranca Erik Černák.NHL: VIDEO Černák spustil bitku s Xhekajom. Zapojil sa aj Slafkovský

"Našťastie som tu nemal rodinu s deťmi. Svedčí to o mentalite tých ľudí. Nepatrí na štadióny to, čo skandovali. Toto som nikdy nezažil. Žiaľ, zažil som to práve v Třinci, kde som vyrastal a zachovali sa, ako zachovali. Je to šport. Neviem...nejako to ďalej už nechcem komentovať," uviedol Richard Pánik v rozhovore pre ČTK. Třinec do konca sezóny stratil skúseného a produktívneho 32-ročného obrancu Jakuba Jeřábeka. Odchovanec Plzne po súboji s Pánikom utrpel otvorenú zlomeninu holennej a lýtkovej kosti.

Pozrite si aj

Bitka Česánka s Törökom.VIDEO Česánek sa potreboval vyventilovať, no neuspel: Vybral si zlého súpera, určitú rolu zohral i čiarový arbiter

"Nešťastne som spadol rovno na jeho nohu. Dúfam, že bude Keba v poriadku. Určite to nebolo chcené," dodal Pánik, ktorý sa sťahoval do Pardubíc v rámci výmeny 19. januára.

Pozrite si aj

Bitka medzi Lalondem a Vandasom.VIDEO Zhodená prilba, vyhodené rukavice: Košičan sa chcel biť, Spišiak siahol po zápasníckom chvate
Zdieľajte:
Zdroj informácií: ČTK

Diskusia

Podobné články