Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Inteligentný brankár, ktorý má veľmi zodpovednú prípravu. Slovenský reprezentant upútal svoj klub

LITVÍNOV - Slovenský hokejový brankár Matej Tomek sa dohodol na novej zmluve s HC Verva Litvínov. Český extraligista informoval o predĺžení vzájomnej spolupráce na svojej oficiálnej webstránke.
Brankár Matej Tomek.
Brankár Matej Tomek. Zdroj: TASR - Jakub Kotian
Zdieľajte:

Tomek tak pridá v čierno-žltom drese na severe Čiech aj svoju tretiu sezónu. "Som veľmi rád, že v Litvínove môžem pokračovať aj naďalej. Predĺženie zmluvy bolo pre mňa od začiatku sezóny prioritou, aj preto som vďačný za včasnú dohodu. Do konca ročníka už môžem pokračovať s čistou hlavou," uviedol 26-ročný brankár.

Prečítajte si aj

Slovenský tréner Dušan Gregor priviedol v roku 2004 Duklu Trenčín k poslednému titulu.Výnimočný zápas je tu: Usporiadateľ zverejnil zoznam veľkých mien. Chýbať bude len súčasný manažér

"Predĺženie zmluvy s Matejom bolo jednou z našich priorít. Matej podáva veľmi dobré výkony, zároveň si ho ceníme po charakterovej stránke. Veríme, že nás spoločne čaká úspešné obdobie," povedal športový manažér klubu Tomáš Vrábel.

Prečítajte si aj

Zimný štadión v Michalovciach.Štadión v Michalovciach čaká ďalšia rekonštrukcia. V pláne sú dve etapy

Tomek prišiel do Litvínova z brnenskej Komety počas sezóny 2022/2023. V prvom ročníku v drese Vervy odchytal celkom 16 zápasov, vrátane dvoch stretnutí predkola play-off. V prebiehajúcej sezóne nastúpil bronzový olympionik z roku 2022 na 32 stretnutí, v ktorých mal 91-percentnú úspešnosť zákrokov.

Prečítajte si aj

Ľudia čakali vonku pred štadiónom v Trenčíne.Situácia, ktorá sa doposiaľ nestala! Ligová rada extraligy vyriešila neodohraný súboj Trenčína s Michalovcami

"Matej je inteligentný brankár, ktorý má veľmi zodpovednú prípravu, a to nielen v hokejových, ale aj v nehokejových aspektoch. Rád sa učí nové veci a my sme radi, že u nás bude pokračovať," pochválil ho kouč litvínovských brankárov Zdeněk Orct.

Prečítajte si aj

Boris Žabka (vpravo) pri Jozefovi Balážovi.Boris Žabka má opletačky s políciou. Funkcionár Banskej Bystrice vyriekol ortieľ
Zdieľajte:
Pridal: Redakcia HS
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články