Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Trenčín prišiel o šancu zabojovať na ľade: Richard Pavlikovský komentoval verdikt Ligovej rady

TRENČÍN - Extraligový klub HK DUKLA Trenčín kvôli technickej chybe, ktorá znemožnila uskutočniť stretnutie s Michalovcami, prišiel o body. Ligová rada Tipos extraligy ho skontumovala v prospech hostí výsledkom 0:5.
Prezident Dukla Trenčín Richard Pavlikovský.
Prezident Dukla Trenčín Richard Pavlikovský. Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Čerstvý prezident klubu Richard Pavlikovský na sociálnych sieťach uverejnil krátke stanovisko. „Toto rozhodnutie berieme na vedomie, ďakujeme ligovej rade Extraligy za trpezlivosť a dostatočný priestor na našu dohodu s HK Dukla Ingema Michalovce. Urobili sme maximum, boli sme ochotní sa podieľať na ich nákladoch spojených so zápasom.

Prečítajte si aj

Ľudia čakali vonku pred štadiónom v Trenčíne.Situácia, ktorá sa doposiaľ nestala! Ligová rada extraligy vyriešila neodohraný súboj Trenčína s Michalovcami

Bohužiaľ, k takémuto jednaniu ani k dohode neprišlo. Mrzí nás to najmä kvôli našim hráčom, fanúšikom a partnerom. Týmto považujeme vec za uzavretú a veríme, že zajtra si spoločne napravíme chuť na domácom zápase proti Zvolenu."

Prečítajte si aj

Boris Žabka (vpravo) pri Jozefovi Balážovi.Boris Žabka má opletačky s políciou. Funkcionár Banskej Bystrice vyriekol ortieľ
Zdieľajte:
Zdroj informácií: facebook.com

Diskusia

Podobné články