NHL: Washington Capitals najbližší čas bez obrancu Martina Fehérváryho

WASHINGTON - Klub zámorskej hokejovej NHL Washington Capitals zaradil slovenského obrancu Martina Fehérváryho na listinu zranených hráčov. Do hry sa tak bude môcť vrátiť najskôr v noci na utorok v domácom stretnutí proti Ottawe. Zranenie v dolnej časti tela utrpel minulú sobotu v zápase na ľade Montrealu.
Martin Fehérváry v súboji s Willim Cuyllem.
Martin Fehérváry v súboji s Willim Cuyllem. Zdroj: TASR/AP - Stephanie Scarbrough

Dvadsaťštyriročný Fehérváry odvtedy vynechal súboj proti New Jersey a v zostave bude s istotou absentovať aj v nasledujúcich zápasoch Washingtonu na ľade Tampy a Floridy. Naposledy proti Canadiens nastúpil v prvej obrane, no odohral iba 1:36 minúty - zranil sa hneď v prvom striedaní, keď nešťastne spadol za vlastnou bránkou.

Hokejisti Považskej Bystrice.Žiadne zahmlievanie, ale chlapský postoj bez hľadania vinníkov: Vedenie garantuje trvalú nápravu

"Nie je to niečo, čo by trvalo deň. Môže byť mimo hry aj jeden alebo dva týždne," vysvetlil vtedy tréner Spencer Carbery pre zámorské médiá. V zostave by mal namiesto neho naďalej figurovať Ethan Bear.

Boris Žabka (vpravo) pri Jozefovi Balážovi.Boris Žabka má opletačky s políciou. Funkcionár Banskej Bystrice vyriekol ortieľ

Slovenský zadák v tejto sezóne odohral 47 duelov a na konte má 12 bodov (2+10). V priemere na zápas strávi na ľade 18:46 minúty.

Brankár Július Hudáček.Frankfurt uťal sériu prehier a vytiahol sa na Mannheim: Úradoval skvelý Július Hudáček
Pridal: Redakcia HS