window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Pod Urpín prichádza urastený Kanaďan. Na svoju výšku je výborný korčuliar

BANSKÁ BYSTRICA - Novou posilou tímu HC 05 Banská Bystrica sa dnes doobeda stal kanadský obranca Andrew Nielsen. Klub o tom informoval prostredníctvom svojej webstránky.
Hokejisti Banskej Bystrice. Oslavujú.
Zdroj: Maroš Burik - HC 05 Banská Bystrica
Zdieľajte:

Takmer dva metre merajúci zadák odštartoval túto sezóne v nórskej Valerenge, za ktorú odohral 23 zápasov s bilanciou jedného gólu a trinástich asistencií.

Pozrite si aj

Hokejisti extraligového klubu HC 19 Humenné.VIDEO Nevídaný krok HC 19 Humenné

Počas svojej kariéry odohral vyše 200 zápasov v AHL a draftovaný bol v treťom kole Torontom Maple Leafs. Banská Bystrica bude jeho treťou európskou zastávkou, pretože v ročníku 2019/2020 hral za Linz.

Prečítajte si aj

Hokejisti Spišskej Novej Vsi prvýkrát v sezóne doma prehrali.Patrik Bartošák nenastúpi za Spišskú Novú Ves. Je za tým vážny dôvod

Pod Urpínom neskrývajú nadšenie z jeho angažovania. „Podpísaním Andrewa do nášho tímu vstúpime do poslednej fázy sezóny silnejší. Ide o hráča, ktorý hral vyše 200 zápasov v AHL. Pri svojej výške je solídny korčuliar, dobrý v defenzívnych činnostiach, má dobrú prácu s hokejkou a kvalitnú prvú prihrávku. Zároveň si vie na ľade urobiť poriadok, keď treba a verím, že priniesie do nášho tímu presne to, čo nám trochu chýba," uviedol na margo príchodu Ľuboš Pisár.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: hc05bb.sk

Diskusia

Podobné články