Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Zranenie mu ukončilo angažmán: Slovan sa rozlúčil so známym menom

BRATISLAVA - Kanadský hokejový brankár Jared Coreau skončil po vzájomnej dohode v extraligovom klube HC Slovan Bratislava. Tím o tom informovala na oficiálnej webstránke.
Jakub Minárik (vľavo) sleduje nitrianskeho hráča Stephena Harpera.
Zdroj: TASR - Pavel Neubauer
Zdieľajte:

"Jaredove zranenie je pre nás naďalej rizikové a nebolo by jasné, či by v tejto sezóne dokázal chytať naďalej bez zranenia. Keď nás požiadal o uvoľnenie spod svojho kontraktu, rozhodli sme sa mu vyhovieť," uviedol športový riaditeľ Rostislav Dočekal.

Prečítajte si aj

Vladimír Mihalik sa vracia do Prešova.Zvyšok sezóny mal otvorený. HC Košice vyriešil situáciu okolo Vladimíra Mihalika

Tridsaťdvaročný Coreau v prebiehajúcej sezóne odchytal až do svojho zranenia 20 zápasov, z toho 7 víťazných. Priemer inkasovaných gólov mal 3,46 na zápas a úspešnosť zákrokov 88,9 percent.

Prečítajte si aj

Prezident SZĽH Miroslav Šatan na otvorení Siene slávy.Návrat hráčov z KHL do reprezentácie? Šatan: Táto téma dozreje v apríli

Kanaďan pôsobil v Slovan takmer dve sezóny, keď prišiel pred začiatkom sezóny 2022/23. Jeho kariéra by mala pokračovať v druhej najvyššej švédskej súťaži. Klub zároveň dodal, že ak transferový trh v najbližších dňoch do konca prestupového obdobia (15. február) ponúkne zaujímavú alternatívu, prioritne slovenského brankára, bude sa ju snažiť využiť.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články