Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Incident na zápase hviezd NHL: Vedel, že nezíska milión. Útočník Tampy sabotoval súťaž

TORONTO - Kanadský hokejista Connor McDavid sa stal celkovým víťazom v súťažiach zručností v predvečer zápasu hviezd v zámorskej NHL. Kapitán Edmontonu nazbieral v ôsmich disciplínach dokopy 25 bodov, za ním skončil Cale Makar z Colorada (20) a domáci Auston Matthews (18). McDavid získal odmenu milión dolárov.
Nikita Kučerov nahneval divákov počas zápasu hviezd NHL.
Nikita Kučerov nahneval divákov počas zápasu hviezd NHL. Zdroj: TASR/AP
Zdieľajte:

Kontroverzným spôsobom sa v súťaži v presnosti prihrávok predstavil Nikita Kučerov. Ruskému útočníkovi nevyšla súťaž v streľbe a keď už vedel, že miliónová prémia mu ujde, v podstate sabotoval ďalšiu súťaž. Puky hádzal rôznymi smermi. Na webe magazínu The Athletic sa nevyhol kritike.

Prečítajte si aj

Brankár Humenného Stanislav Galimov.VIDEO Humenčania na rovinu: Nemôžeme sa rovnať veľkosti Slovana. Som z toho veľmi smutný a sklamaný

"Po tom, čo skončil posledný v prvej súťaži si uvedomil, že nevyhrá milión a jednoducho sa rozhodol, že to všetko vzdá. Dá sa to pochopiť. Ale ak ťa vypískajú za to, že nechceš súťažiť na exhibičnom podujatí, možno by si sa mal aspoň trochu snažiť," píše sa v článku.

Prečítajte si aj

Brankár Juraj Hollý.Klub zo západného Slovenska sa rozpadá: Neistá situácia vyháňa hráčov

Podujatie zakončil v sobotu od 21.00 tradičný exhibičný turnaj vo formáte troch proti trom medzi výbermi Jacka Hughesa z New Jersey, Matthewsa, MacKinnona a McDavida.

Prečítajte si aj

Patriks Zabusovs si oblečie dres Vsetína.Útočník Patriks Zabusovs našiel angažmán, ktorý avizoval. Príchodom Lotyša káder uzavreli
Zdieľajte:
Pridal: Redakcia HS
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články