Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Ukončil kariéru, no chce sa vrátiť späť: Minuloročný hráč HK Poprad dostane šancu vo vyššej súťaži

PROSTĚJOV - Český hokejový útočník Petr Kolouch pribudol do kádra prvoligových hráčov z Prostějova. Klub o tom informoval na sociálnych sieťach.
Český hokejista Petr Kolouch zamieril do Prostějova.
Český hokejista Petr Kolouch zamieril do Prostějova. Zdroj: Daniel Laškody - HK Poprad
Zdieľajte:

Kolouch si v závere uplynulej sezóny obliekal popradský dres. Po sezóne sa však rozhodol uzavrieť profesionálnu kariéru a vydal sa iným smerom. Popritom ale hrával štvrtú ligu za Prostějov. Teraz prichádza v rámci rovnakého mesta do Chance ligy.

Prečítajte si aj

Tréner Dan Ceman (vľavo).VIDEO Potrebujem vysvetlenie, prečo uznali druhý gól Nitre. Som sklamaný, vraví Dan Ceman

"S Petrom sme sa dohodli, že skúsime využiť jeho skúseností ako z extraligy, tak z niekoľko európskych súťaží. Petr sa budúci týždeň zapojí do tréningu a kam sa spoločne dostaneme, to sa uvidí časom. Sme presvedčení, že pokiaľ nejaké obdobie potrénuje, je stále s prehľadom schopný skočiť späť do profesionálneho hokeja a byť pre náš tím prínosom," vyjadril sa na adresu skúseného 32-ročného útočníka tréner Prostějova Martin Janeček.

Prečítajte si aj

Útočník Tomáš Klempa sa stal posilou MHA Martin.Nástup do práce. V Martine vracajú do hry ošľahaného Slováka, ktorý odohral v kariére takmer 1200 duelov

Prečítajte si aj

Július Hudáček ťahá Frankfurt do play-off.Frankfurt prehrával v 58. minúte 0:2: Neuveriteľné, čo vykúzlil Július Hudáček
Zdieľajte:
Zdroj informácií: eliteprospects.com

Diskusia

Podobné články