Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Prepustil HKM Zvolen správnych legionárov? Jeden sa už presunul do Rakúska

ZVOLEN - Extraligový klub a vicemajster HKM Zvolen uvoľnil z kádra dvojicu legionárov Brennan Kapcheck a Drake Rymsha. Zvolenčania o zmenách informovali na sociálnych sieťach.
Hokejisti HKM Zvolen po góle.
Hokejisti HKM Zvolen po góle. Zdroj: TASR - Ján Krošlák
Zdieľajte:

"Obaja hráči mali začiatok sezóny poznačený zraneniami, ktoré ich vyradili z hry na dlhšiu dobu. Po návrate do zostavy ani jeden z hráčov výkonnostne neprevyšoval kvality slovenských hráčov, čo následne viedlo k tomu, že pred zápasom proti Banskej Bystrici boli iba zdravými náhradníkmi," ozrejmil zvolenský klub svoje rozhodnutie prepustiť zámorských hráčov.

Prečítajte si aj

Tréneri Slovenska počas zápasu proti Dánsku.Nominácia SR na Kaufland Cup 2023: Ramsay a Šatan zložili silnú zostavu s jedným nováčikom

Dvadsaťsedemročný obranca Brennan Kapcheck odohral za Zvolen 10 stretnutí, v ktorých si pripísal len bod za asistenciu. Američan nastupoval prevažne v prvej obrane po boku reprezentanta Samuela Haina.

Prečítajte si aj

Juraj Mikúš pred brankárom Škorvánkom.Trenčínu mesiac vypomáhal útočník Juraj Mikúš. Dukla informovala o ďalšom postupe

Dvadsaťpäťročný útočník Drake Rymsha nastúpil vo zvolenskom drese na 6 zápasov a dosiahol v nich bilanciu (4+3). Mladší brat bývalého obrancu Detvy či Popradu Rivera si už stihol nájsť nové pôsobisko, ktorým sa stal účastník IHL EC Salzburg.

Prečítajte si aj

Hokejisti Spišskej Novej Vsi.VIDEO Nahnevaný obranca Spišskej: Stratili sme 150 pukov na útočnej modrej čiare. Pár hráčov si tu skúša kľučky
Zdieľajte:
Zdroj informácií: facebook.com

Diskusia

Podobné články