Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

VIDEO Veľká strata pre Humenné. Srdciar sa lúči so sezónou a možno aj kariérou

HUMENNÉ - Slovenský hokejový útočník Martin Kriška ukončil svoje pôsobenie v klube HC 19 Humenné. Vo videu, ktoré klub zverejnil na sociálnych sieťach naznačil aj koniec kariéry a priznal, že tímu už nemal čo odovzdať. Posledný zápas v drese nováčika extraligy odohral v piatkovom stretnutí 20. kola, v ktorom Humenné zdolalo na domácom ľade Liptovský Mikuláš 5:4.
Martin Kriška nečakane skončil v kádri Humenného.
Martin Kriška nečakane skončil v kádri Humenného. Zdroj: Peter Šimurda - HC 19 Humenné
Zdieľajte:

Kriška odohral prevažnú časť kariéry práve v drese materského Liptovského Mikuláša. Po zmenách vo vedení klubu sa v lete 2023 rozhodol pre zmenu pôsobiska a prijal ponuku z Humenného. V drese priebežne posledného tímu extraligy nastúpil do 20 stretnutí, v ktorých si do štatistík pripísal 9 bodov za asistencie.

Prečítajte si aj

Vladimír Mihálik sa stal novou posilou HC Košice.Vladimír Mihalik pokračuje v najvyššej súťaži. V tomto klube ešte nepôsobil

"Letí to a vek nezastavíme. Cítim to tak, že už som nemal čo odovzdať mužstvu. Snažil som sa dať zo seba všetko. Bola to krásna a dlhá cesta, hoci nevravím, že to bol môj posledný zápas v kariére. Nikdy nehovor nikdy. Určite však bol posledný v drese Humenného," uviedol 39-ročný Kriška.

Prečítajte si aj

Riaditeľ HK Skalica Miroslav Lipovský.Slovenská hokejová bašta dostala nepríjemný úder: Pracujeme na stabilite
Zdieľajte:
Pridal: Redakcia HS
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články