Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Tréner Aleš Totter získal nový angažmán. Povedie zahraničný klub s bohatou históriou

PRAHA - Český hokejový tréner Aleš Totter bude viesť Slaviu Praha. Jeho predchádzajúcim pôsobiskom v prebiehajúcej sezóne bol HK Poprad, kde skončil pre neuspokojivé výsledky mužstva.
Český tréner Aleš Totter povedie hokejistov Slavie Praha.
Český tréner Aleš Totter povedie hokejistov Slavie Praha. Zdroj: facebook.com - HK Poprad
Zdieľajte:

"Výkony nášho tímu sú ďaleko za našimi očakávaniami. Trápi nás produktivita a často nezvládame koncovky zápasov. Veríme, že nám nový kouč dodá potrebný impulz a podarí sa mu zvrátiť nepriaznivý vývoj sezóny," uviedol pre klubový web predseda predstavenstva Stanislav Tichý.

Pozrite si aj

Obranca Jozef Sládok.VIDEO Jozef Sládok príčinou hromadnej šarvátky: Zvolenský zlý muž nemal dosť ani po bitke s Košičanom, ktorého zložil

"Je mi cťou trénovať v klube s tak bohatou históriou, akú má Slavia. Je tu veľmi talentované mužstvo, takže sa mimoriadne teším na našu spoluprácu. Verím, že sa nám podarí rýchlo dostať zo súčasnej situácie," uviedol Totter bezprostredne po nástupe do funkcie. Klub sa priebežne nachádza na predposlednej 13. priečke v druhej najvyššej českej súťaži. V 22 zápasoch zvíťazil iba päťkrát, pričom od zóny zostupu ho delia tri body.

Prečítajte si aj

Útočník Tomáš Zigo kvôli zraneniu má po sezóne.Nečakaný škrt v kádri Oceliarov. Útočník Košíc odchádza domov

Prečítajte si aj

Víťazná ďakovačka s fanúšikmi v Michalovciach.V Michalovciach opäť padla žiadosť o uvoľnenie z mužstva. Útočník takmer nehral
Zdieľajte:
Pridal: Redakcia HS
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články