Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

VIDEO Derby Košíc so Slovanom poznačil incident pred Steel Arénou. Kto je v práve?

KOŠICE - Piatok 17. novembra patril veľkému hokejovému sviatku. V Košiciach sa predstavili hokejisti HC Slovan Bratislava v rámci 18. kola Tipos extraligy.
Steel Aréna v Košiciach.
Steel Aréna v Košiciach. Zdroj: TASR - František Iván
Zdieľajte:

Keď hrá Slovan v metropole východu, je to stále lákadlo pre divákov. Ide totiž o najväčšie derby v rámci Slovenska. Piatkový súboj bol vypredaný do posledného miesta a svojich hráčov chceli prísť podporiť aj priaznivci z Bratislavy. Tí sa však do Steel Arény nedostali.

Prečítajte si aj

Tréneri Martin Štrba a Erik Čaládi na tlačovke po zápase Humenné - Nové Zámky.VIDEO Sklamaný tréner Erik Čaládi prekvapil vyhlásením po výbuchu v Humennom

"Nemôžem vás pustiť dnu so znakmi slovanistického klubu. Môj bezpečnostný manažér mi to dal príkazom a nepríde sem, pretože je s delegátom," to boli slová pracovníka SBS pred zimným štadiónom, ktorý odmietol umožniť vstup členovi fanklubu Verní Slovanu Stanleymu Gašparovičovi, ktorý celú udalosť nahrával na mobil a zverejnil to na svojej sociálnej sieti. Dotknutý fanúšik sa aj napriek prosbe na hokej nedostal.

Prečítajte si aj

Brankár Matt O´Connor si našiel angažmán v Rumunsku.Dvojmetrový obľúbenec Nitranov si našiel nové pôsobisko. Zažije nižší level hokeja
Zdieľajte:
Zdroj informácií: facebook.com

Diskusia

Podobné články