Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

VIDEO Ramsayho hráči podali odlišný výkon ako s Rakúskom. Kapitán Čerešňák bol priamy

LANDSHUT - Slovenskí hokejisti prehrali vo svojom druhom zápase na Nemeckom pohári 2023. Po triumfe 7:1 nad Rakúskom podľahli v sobotu v Landshute Dánsku 3:4. Góly Slovákov strelili Lukáš Cingel, Oliver Okuliar a Miloš Roman.
Striedačka Slovákov v zápase s Dánskom.
Striedačka Slovákov v zápase s Dánskom. Zdroj: TASR/SZĽH - Andrej Galica
Zdieľajte:

Hlasy po zápase:

Peter Frühauf, asistent trénera SR: "Zaostávali sme hlavne v prvej polovici zápasu. Úprimne, Dáni nemali vydarený prvý zápas a hovorili sme hráčom, že to budú chcieť odčiniť. Vybehli na nás, mali prevahu v súbojoch a vyrážali do rýchlych brejkov. To chalanov trochu prekvapilo. Ale zápas nám veľa ukázal a v závere hráči ukázali, že sa chceli pobiť o výsledok. Chýbala jedna presná strela."

Miloš Roman, strelec gólu SR: "Dáni mali lepší štart do zápasu, boli agresívnejší, boli sme o krok pozadu. Urobili si náskok a to sa ťažko doháňa. Ale bojovali sme do poslednej minúty. Škoda, že sa nepodarilo dostať duel do predĺženia."

Prečítajte si aj

Slováci prehrali s Dánskom 3:4.Nemecký pohár 2023: Po hodoch prišlo bolenie brucha, Slováci sa prebrali neskoro a sklonili sa pred Dánmi

Lukáš Cingel, strelec gólu SR: "Dáni boli silnejší v súbojoch. Veľmi sme si nepomáhali, keď nás prečíslili to bolo vidieť. Som rád, že sme to nezabalili a snažili sme sa so zápasom niečo urobiť. Ale energiu, ktorú sme mali na konci, tá nám chýbala na začiatku."

Peter Čerešňák, v zápase 0+3: "Prehrávali sme súboje. V tomto sme zaostávali celý zápas. Ale dokázali sme potrestať fauly Dánov. Musíme však pridať, zajtra nás čaká ešte ťažší súper."

Prečítajte si aj

Lotyšský útočník Vitalijs Pavlovs skončil v Humennom.Druhý škrt v klube HC 19 Humenné. Kufre si zbalil útočník, ktorý výrazne zaostával

Prečítajte si aj

Steel Aréna v Košiciach.Do Siene slávy HC Košice pribudne ôsma legenda. Vlastní dva federálne tituly, dodnes trénuje mládež
Zdieľajte:
Pridal: Redakcia HS
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články