window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

281 zápasov, 349 bodov: Slovenský kanonier príliš skoro odišiel do dôchodku

BRATISLAVA - Slovenský hokejista Martin Kalináč sa rozlúčil s kariérou vo veku 31 rokov. Informoval o tom v rozhovore pre web hockeyslovakia.sk.
Martin Kalináč oficiálne ukončil kariéru v drese Topoľčian.
Martin Kalináč oficiálne ukončil kariéru v drese Topoľčian. Zdroj: Jakub Homoľa
Zdieľajte:

Odchovanec HC Slovan Bratislava absolvoval posledný duel v kariére v piatok medzi Topoľčanmi a Modrými Krídlami Slovan (5:4). Šikovný "pravák" neoficiálne uzavrel hráčsku kapitolu po sezóne 2020/21. Kalináč získal majstrovský titul so Slovanom v roku 2012, no povesť kanoniera si vybudoval v druhej najvyššej súťaže v dresoch Senice, Bardejova i Topoľčian, ktoré považuje za druhý domov.

Prečítajte si aj

Dvojmesačný kontrakt nenaplnil. Trenčín sa rozlúčil s útočníkom, ďalší cudzinec potrebuje čas

„Samozrejme, nádej umiera posledná, ale jednoducho som videl, že zdravie ma nepustí. Trvalo mi istý čas, kým som sa s tým zmieril. Preto som sa aj s prezidentom topoľčianskeho klubu Ervínom Mikom rozprával, že keď už je koniec, mohla by sa usporiadať aspoň takáto akcia," prezradil Kalináč pred spomínaným stretnutím v rozhovore pre hockeyslovakia.sk. V druhej najvyššej súťaži celkovo odohral 281 zápasov s bilanciou (120+229).

Prečítajte si aj

Juraj Mikúš odchádza z Nových Zámkov. Klub ho poslal na mesačné hosťovanie
Zdieľajte:
Zdroj informácií: hockeyslovakia.sk

Diskusia

Podobné články