Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

5 veľkých prestupov, ktoré sa možno udejú túto sezónu

Top
V lige ako NHL nemá nikto isté miesto. Vymenený do nového klubu môžete byť bez toho aby ste to tušili. Aj túto sezónu kolujú chýry o možných prestupoch, ktoré sa môžu udiať.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

5- Paul Martin do San Jose Sharks

Paulovi Martinovi do leta vyprší zmluva s Pittsburghom. Skvelý americký obranca sa stal jedným z oporných bodov defenzívy Penguins, preto niet divu, že záujem je nemalý. Špekulácie Brucea Garriocha z Ottawa Sun naznačujú, že finálna destinácia pre Martina by mohlo byť San Jose, ešte pred deadlineom.

4- James Reimer do Anaheim Ducks

Kevin Allen z USA Today navrhol niekoľko odpovedí na otázku brankára v bráne Ducks. Jednou z nich bol aj prestup, rozmýšlal, či by mohli Ducks siahnuť po Reimerovi. James Reimer odohral v Toronte 151 zápasov s celkovou priemernou úspešnosťou 91,4. Bol by skvelým brankárskym prírastkom do hocijakého tímu.

3- Andrej Sekera do Rangers

Slovenský obranca sa cez leto stane voľným hráčom bez obmedzenia. Keďže Caroline sa túto sezónu príliš nedarí, je možné, že sa v obrane Hurricanes budú diať zmeny. Záujem o asistenta kapitána Caroliny prejavil New Yorkský klub Rangers, ktorého obrancovia trpia zraneniami. Generálny manažér Hurricanes Ron Francis však povedal, že slovenskému obrancovi mieni predĺžiť zmluvu.

2- Mike Green do Detroit Red Wings

Darren Dreger od TSN predpokladá, že chýr o prestupe obrancu Capitals Mikea Greena bude ešte len intenzívnieť. Verí, že Detroit Red Wings je jedným z tímov, v ktorých sa môže Mike ocitnúť. Pre Capitals je však príliš skoro na podobný "trade". Kluby, ktoré sa o obrancu zaujímajú pravdepodobne počkajú do konca sezóny, kedy bude zvyšok 6,25 miliónovej zmluvy obrancovi vyplatený.

1- Eric Staal do Arizona Coyotes

Arizona prejavila veľký záujem o kapitána Hurricanes. Ak by sa Carolina rozhodla pre výmenu, Coyotes by boli prvý, ktorý by si žiadali Ericov podpis na novej zmluve, tvrdí Garrioch. Arizone chýbajú kvalitný centri, naviac riskujú stratu Antona Vermetta po vypršaní zmluvy v lete. Dúfajú, že po podpísaní Staala Vermett neopustí Arizonu. Generálny manažér Hurricanes Ron Francis však podobné chýry popiera, chce aby Staal hral za Carolinu aj naďalej.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: hokejovysvet.sk

Diskusia

Podobné články