Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Poprosil trénera a riaditeľa klubu o pomoc. Útočník Tomáš Tatar vykorčuľoval na ľad s extraligistom

POPRAD - Slovenský hokejový útočník Tomáš Tatar je stále bez nového klubu v zámorskej NHL a v týchto dňoch dokončil prípravu na budúcu sezónu.
Zdroj: 42560
Zdieľajte:

Odchovanec dubnického hokeja zavítal na tréningy hokejistov extraligového Popradu. Medzi Kamzíkmi sa zdržal tri dni. „Mal som povinnosti vo Vysokých Tatrách, a pretože potrebujem trénovať na ľade už na dennej báze, tak som poprosil trénera HK Poprad Aleša Tottera a riaditeľa klubu Ľuda Jurinyiho, či by som sa nemohol pridať. Boli veľmi ochotní a vyšli mi v ústrety. V Poprade poznám viacerých hráčov. Tréningy som si veľmi užil, boli v tempe a chvíľkami som mal aj dosť. Je to iné, ako trénovať individuálne, s mužstvom Popradu som si teraz dobre zatrénoval," uviedol pre oficiálnu stránku HK Poprad Tatar, ktorý nedávno vyhral anketu Hokejista roka 2023.

Prečítajte si aj

Košice sa musia vysporiadať s jednou absenciou, Ceman varuje pred novým trénerom Bielu, ktorý viedol aj Slovan

Stále nie je isté, kde zakotví skúsený tridsaťdvaročný slovenský reprezentant. Kontrakt v New Jersey Devils je už nejaký čas minulosťou a pri otázke budúcnosti sa vždy vynárajú rôzne alternatívy. „Mám ponuky z viacerých mužstiev, nechávam si to uležať v hlave, že ktorá možnosť bude tá najlepšia. Keby som na to zatlačil, tak zmluva by bola aj zajtra podpísaná, ale keďže som čakal dlhšie, tak sa snažím detailne myslieť na to, ktorý z klubov bude tá najlepšia voľba. Aj vzhľadom na možnosť úspechu, spoluhráčov a podobne. Uvažujem teraz hĺbkovo, chcem spraviť správne rozhodnutie a verím, že si dobre vyberiem," doplnil Tomáš Tatar a zároveň dodal, že budúci týždeň plánuje odletieť do USA.

Prečítajte si aj

Katastrofálny zápas Prešova, Mikuláš sa revanšoval Humennému, Poprad vykúpil Tomáš Záborský
Zdieľajte:
Zdroj informácií: hkpoprad.sk

Diskusia

Podobné články