Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Letný incident mu zatvoril dvere v NHL. Gigant KHL získal na dve sezóny kontroverznú postavu

PETROHRAD - Americký hokejista Alex Galchenyuk po júlovom incidente v Arizone definitívne skončil v zámorskej NHL. Od budúcej sezóny si bude obliekať dres účastníka KHL SKA Petrohrad, ktorý o tom informoval na sociálnych sieťach. Zmluvu podpísal na dva roky.
Zdroj: 45567
Zdieľajte:

Dvadsaťdeväťročný Američan pôsobil v NHL desať rokov. Debutoval za Montreal Canadiens. Postupne prešiel cez Pittsburgh, Minnesotu, Ottawu, Toronto a Arizonu až do Colorada. Galchenyuk ale na seba nepríjemne upozornil 9. júla. Príčinou bolo niekoľko dôvodov - útek z miesta nehody, výtržníctvo, neuposlúchnutie výzvy polície, kladenie odporu pri zatýkaní či vyhrážanie sa.

Prečítajte si aj

Žilina opäť s extraligovým skalpom, druhé zlyhanie Nitry, v Spišskej Novej Vsi sa plocha zmenila na ring

"Moje činy po požití alkoholu neprezentovali to, aký naozaj som, ale musím za ne prevziať zodpovednosť a dúfam, že jedného dňa vám budem môcť ukázať, že som lepší človek ako ten, s ktorým ste sa bohužiaľ stretli minulý týždeň.

Prečítajte si aj

MS I. divízie žien: Slovenky absolútne dokonali turnajovú skazu

To, čo vy všetci robíte, keď nasadzujete svoje životy, aby ste chránili a slúžili, je nesebecké a hrdinské. Každého z vás si vážim a rešpektujem a chcem, aby ste vedeli, že na sebe budem každý deň pracovať s cieľom, aby som sa jedného dňa dokázal napraviť a pokúsil sa získať vaše odpustenie," uviedol vo vyhlásení zámorský hráč, ktorý ho adresoval aj polícii.

Prečítajte si aj

Miloš Bubela končí v najvyššej súťaži. Za dobre známy klub už odohral duel a je blízko k dohode

Prečítajte si aj

Nowy Targ usilovne nakupoval. Podpísal ošľahaného Martinčana, víťaza z Humenného aj poľskú hviezdu
Zdieľajte:
Zdroj informácií: eliteprospects.com

Diskusia

Podobné články