Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Sieppi: Som hrdý na dievčatá. Nikto si to neželal, ale musíme sa pozerať do budúcnosti

ŠEN-ČEN - Slovenské hokejistky prehrali aj vo svojom štvrtom zápase na turnaji A-skupiny I. divízie MS v čínskom Šen-čene. Vo štvrtok podľahli Dánkam 1:2 a vypadli tak do B-skupiny I. divízie. Na šampionáte sú stále bez bodu a s určitosťou skončia na poslednom 6. mieste tabuľky. Záverečný zápas na MS odohrajú v sobotu s Rakúskom o 7.00 SELČ.
Zdroj: 45473
Zdieľajte:

Slovenky sa síce ešte môžu bodovo dorovnať piatym Nórkam, no nemôžu ich už predstihnúť v tabuľke, keďže majú s nimi horší vzájomný zápas (2:4).

Prečítajte si aj

Prešovčania stratili náskok, ale uspeli v nájazdoch. Ľad Nitry poľahky dobyl český prvoligista

Hlas po zápase /zdroj: hockeyslovakia.sk/:

Arto Sieppi, tréner SR: "Musím opäť povedať, že som hrdý na dievčatá. Nechali na ľade úplne všetko. Mali sme veľké množstvo šancí na skórovanie, najmä v druhej tretine, v ktorej sme sa dostali do samostatných únikov. Bohužiaľ, opäť sme nedokázali streliť góly, a nedostali sme ani presilovkové príležitosti. Dievčatá bojovali dnes, rovnako aj v predchádzajúcich zápasoch.

Prečítajte si aj

Našli v Prešove strelca? Útočník mal vlani bod na zápas a patril k ligovej špičke

Nemám im čo vyčítať. Na hodnotenie šampionátu je priskoro. Musíme si sadnúť spoločne s realizačným tímom a vyhodnotiť, čo sa stalo. Chápem, že ľudia budú teraz kritickí, je to absolútne fér. Je to sklamanie pre všetky hráčky aj celý realizačný tím, že zostupujeme. Nikto si to neželal, ale musíme sa pozerať do budúcnosti. Čaká nás ešte jeden zápas na šampionáte, v ktorom chceme zvíťaziť."

Prečítajte si aj

Tréner Sloveniek: Hráčkam sa ani nečudujem. Sú psychicky poznačené
Zdieľajte:
Pridal: Redakcia HS
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články