Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Turnaj piatich krajín: Nepríjemná kuriozita zasiahla Čechov. Pomocnú ruku podali Švédi

NYKÖPING - Mladí českí hokejisti museli odohrať prvý zápase na Turnaj piatich krajín bez tradičného leva na dresoch. Tie im totiž do švédskeho Nyköpingu nedorazili a na pomoc tak musel prísť miestny klub. Reprezentantom do 20 rokov to však nevadilo a na úvod turnaja zdolali Švajčiarsko 5:2.
Fxb fb dyfbfdb gxnxfgnhf fgbv.
Zdroj: twitter.com
Zdieľajte:

Výstroj sa stratil počas letu z Viedne, konkrétne zmizli štyri tašky, v ktorých boli okrem iného aj reprezentačné dresy. Práve tie poskytol Čechom klub z Nyköpingu.

Prečítajte si aj

Sfgvfd gbd xgbdx bxgd.Našli v Prešove strelca? Útočník mal vlani bod na zápas a patril k ligovej špičke

"Po prílete nám zástupca miestnej leteckej spoločnosti oznámil, že sa počas našej cesty do Švédska stratili štyri tašky s vybavením. Bohužiaľ sme zistili, že v jednej z nich boli aj dresy," vysvetlil manažér tímu Otakar Černý pre webstránku ceskyhokej.cz.

Prečítajte si aj

Na snímke slovenský hokejista Miloš Bubela dáva gól po teči za chrbát slovinského brankára Gašpera Krošelja v presilovkeMiloš Bubela končí v najvyššej súťaži. Za dobre známy klub už odohral duel a je blízko k dohode

Čechov čaká po triumfe deň voľna a očakávajú, že im medzičasom dresy prídu. Na turnaji nastúpia ešte proti Slovensku, Fínsku a Švédsku.

Prečítajte si aj

Dfvgyfd xg bxf cbnvc gdfhxdg.Prešovčania stratili náskok, ale uspeli v nájazdoch. Ľad Nitry poľahky dobyl český prvoligista
Zdieľajte:
Pridal: Redakcia HS
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články