window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Hokejový svet Hľadať
Hokejový svet

Slovenská draftová jednotka si našla nového zamestnávateľa

ERIE - Slovenský hokejový útočník Martin Mišiak bude v kariére pokračovať v OHL. Jeho novým tímom bude Erie Otters.
Zdroj: 44058
Zdieľajte:

Šikovný reprezentant do 20 rokov sa v uplynulých dňoch stal centrom množstva rušných momentov. Najskôr s celkom Youngstown Phantoms ovládol USHL, následne ho z celkového 55. miesta draftovalo Chicago do NHL, aby ho v CHL Import drafte z prvého miesta zvolili zástupcovia Erie Otters.

Prečítajte si aj

Košičania odštartovali prípravu.Košičania začali spoločný tréning: V kádri na poslednú chvíľu pribudli dve tváre

Prečítajte si aj

Nováčika najvyššej súťaže posilní kvarteto hráčov

Prečítajte si aj

Dendis a hráči Slovenska do 18 rokov.HGC: Hrozivý výsledok Slovenska, zámorský súper rozstrieľal mladíkov na prach

Mišiak bude vo farbách nového tímu prvým legionárom. Vlani za otters hral Ondrej Molnár, no je ho pokračovanie v tejto organizácii nie je isté.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: eliteprospects.com

Diskusia

Podobné články