window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Hokejový svet Hľadať
Hokejový svet

Dôležitý podpis pre Košice! V tíme ostane skúsený veterán

KOŠICE - Švédsky hokejový obranca Jens Olsson bude aj v sezóne 2023/2024 obliekať dres HC Košice. Klub o tom informoval na oficiálnej stránke.
Zdroj: 45389
Zdieľajte:

Olsson prišiel do Košíc pred sezónou 2022/2023. Odohral v nej celkovo 67 zápasov, v ktorých si pripísal 28 kanadských bodov za 6 gólov a 22 asistencií, a tímu pomohol k zisku majstrovského titulu.

Prečítajte si aj

V TIPOS SHL pribudne nový tím! Hráči a fanúšikovia sa môžu tešiť na modernú arénu

Prečítajte si aj

Šampión súťaže smeruje k medailistovi: V tíme ostane aj útočný tandem

Po predĺžení spolupráce s Olssonom je na súpiske "oceliarov" už sedem legionárov. Iný než slovenský pas majú aj Cooper Zech, Alex Breton, Chase Berger, Hunter Fejes, Brett Pollock a Joona Jääskeläinen.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články