window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Hokejový svet Hľadať
Hokejový svet

NY Rangers získal lodivoda, ktorého pred pár týždňami prepustili. Klub je zvedavý, čo prinesie

NEW YORK - Hokejistov New Yorku Rangers povedie Peter Laviolette, ktorý na poste trénera vystriedal Gerarda Gallanta. O angažovaní skúseného kormidelníka, ktorý v roku 2006 získal Stanleyho pohár, informoval zámorský klub v utorok.
Zdroj: 38373
Zdieľajte:

Laviolette priviedol Carolinu k triumfu v lige, do finále priviedol ďalšie dva tímy - Philadelphiu v roku 2010 a Nashville v roku 2017. "Na základe jeho rozsiahlych skúseností v pozícii trénera a úspechov sme nadšení a zvedaví na to, čo prinesie budúcnosť," uviedol generálny manažér klubu Chris Drury.

Prečítajte si aj

Dukla naberá na sile. Príchod kouča, podpisy kľúčových postáv i pýtanie sa do tímu

Gallant viedol tím dve sezóny, v minulej s ním vypadol v 1. kole play off. Vlani ho doviedol do finále Východnej konferencie.

Prečítajte si aj

Hľadá si pôsobisko. Zvučný slovenský hráč vybojoval trofej a skončil
Zdieľajte:
Pridal: Redakcia HS
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články