Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

MS 2023: Pavla Regendu zdobí cenná vlastnosť. Nervozitu mu spôsobovala frajerka

RIGA - Je vždy prvý na ľade a korčuľuje na ňom o niečo dlhšie, ako jeho spoluhráči. Slovenského hokejistu Pavla Regendu je možné vidieť takto pred každým tréningom na MS v Rige, no nie je za tým iba dochvíľnosť.
Radosť Pavla Regendu po gólu na 3:3 do bránky Kazachstanu.
Radosť Pavla Regendu po gólu na 3:3 do bránky Kazachstanu. Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Dvadsaťtriročný útočník príde na striedačku veľakrát ešte v čase, keď rolba dokončuje úpravu posledného pásu ľadu. "Zvykol som si chodiť skôr na ľad a robiť nejaké svoje veci, rozcvičiť sa s brankármi ešte predtým, než začne tréning. Ak sa dá, idem vždy skôr a zastrieľam si na bránku o niečo viac," povedal pre TASR.

Prečítajte si aj

Lfdjslf gslgn ldsmbf d.Sklamaný Ramsay je nespokojný s výkonmi konkrétnych zverencov: Majú pocit, že musia zobrať na plecia celý svet

Podobný rituál však mimo ľadu nemá: "Tam je to výsada Peťa Cehlárika. Je prvý na raňajkách, prvý v kabíne, prvý na štadióne. Ale ak sa dá, tak na ľad pôjdem vždy skôr. Som ten typ, ktorý robí po tréningu a pred ním veci navyše. Robím to vždy, ak je to možné."

Prečítajte si aj

&sfyvg ydgbhxfh c yddfxc.Tatranský pohár 2023: Obhajca trofeje nepríde. Pod Tatry pricestuje enormná kvalita

Pre Regendu je presnosť výsada a sprevádza ho od chvíle, keď začal s hokejom. "Podľa mňa je každý hokejista dochvíľny, lebo je odmalička naučený byť presne na tréningu, na mítingu, či na štadióne."

Prečítajte si aj

F yg yx hnxgfbxf hydxgx fcgxd.Rozhodli sa? Slovan Bratislava po dňoch mlčania vydal stanovisko

Ako dodal pre TASR, v živote nezmeškal žiadnu dôležitú udalosť a to ani rande: "Naopak, to ja keď som mal priateľku, tak som bol vždy nervózny z toho, keď meškala."

Prečítajte si aj

F bxb x gfxc yxn gfxbcv gfdxcv.Nitra rozbieha podpisy zmlúv, pod Zoborom sa zaviazali dôrazní hráči na dva roky
Zdieľajte:
Pridal: Redakcia HS
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články