Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Vedenie národného tímu rozhodlo o účasti hráčov z KHL

BRATISLAVA – Vedenie slovenskej hokejovej reprezentácie sa uznieslo, že hráči z KHL nebudú do konca sezóny súčasťou národného tímu. K tomuto kroku pristúpilo po dlhodobých rozhovoroch s hráčmi pôsobiacimi v nadnárodnej súťaži. Spoločný záver oznámilo na začiatku pondelňajšieho neoficiálneho reprezentačného kempu.
D gfcg nhcg jhcfgvhm g.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

"Uplynulé týždne sme viedli dlhú debatu s hráčmi z KHL. Majú výkonnosť na to, aby mohli bojovať o účasť v záverečnej nominácii MS. Počas debát sme dospeli k jednotnému názoru, že pre pokojný priebeh prípravy a stopercentnú koncentráciu nášho tímu na turnaj bude lepšie, ak v tejto sezóne hráčov z KHL z nominácie na šampionát vynecháme," citoval portál hockeyslovakia.sk zo spoločného stanoviska tímu a samotných hráčov.

Prečítajte si aj

Lfjdsj nbdjln blxcnvml d.Slovenský držiteľ historickej olympijskej medaily sa upísal veľkému outsiderovi

Prečítajte si aj

MHK Martin bojuje vo finále.Extraligu žien rozhodne posledný finálový zápas: Defenitíva padne v sobotu v Poprade

Prečítajte si aj

Martin Bakoš prekonáva Košečkina strieľa vyrovnávajúci gól na 2:2.21 sezón stačilo: S kariérou sa rozlúčil víťaz majstrovstiev sveta a olympiády

V pondelok popoludní sa v Bratislave začal neoficiálny kemp so šiestimi hráčmi, ktorým sa skončila klubová sezóna. Šesticu tvoria brankári Šimon Latkóczy, Eugen Rabčan, Matej Tomek a útočníci Viliam Čacho, Marek Hrivík a Šimon Petráš.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články