Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

VIDEO Výboj zápasu bol klasický na play-off. Mohli aj prehrať, tvrdí kormidelník

BRATISLAVA - Hokejisti Slovana Bratislava odštartovali štvrťfinálovú sériu play off Tipos extraligy s Duklou Ingema Michalovce triumfom 5:2, pričom najviac gólov videli diváci v tretej tretine. Hostia v 53. minúte za stavu 1:1 strelili druhý gól a zdalo sa, že favorita zlomia, ale potom v rozmedzí 112 sekúnd strelili domáci tri góly. Víťazstvo ešte poistili v závere do prázdnej bránky.
Xhcjcg v hjvjhb hf cgh fcgdrg.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Slovan bol v zápase lepší, súhlasil s tým aj tréner Michaloviec Peter Kúdelka: "Od prvej tretiny sme zaostávali, Slovan dominoval. Dali sme prvý gól, čo pre nás bola vzpruha vzhľadom k deju. V druhej Slovan dominoval, dal gól, my sme obetavosťou a bojovnosťou držali stav 1:1. Potom sme viedli 2:1, ale Slovan bol lepší, aktívnejší. V ďalšom zápase musíme byť odolnejší a lepšie pripravení."

Prečítajte si aj

Gyxh xfg hxfc hgvx chg.VIDEO Dva nalomené zuby a deväť stehov. Vo štvrťfinále tiekla krv, trénerovi hostí išlo hodnotenie ľahko

Slovan tak vedie v sérii 1:0 a tréner úradujúceho majstra Ján Pardavý si zaželal, aby jeho zverenci zopakovali piatkový výkon aj v druhom zápase: "Až na maličkosti, ktoré si rozoberieme, sme odohrali 60 minút play off hokej. Výboj zápasu bol klasický na play off, dali sme gól na 2:1, no ten neplatil. Nezlomilo nás to, chalanom som hovoril, že tím si musí veriť, má kvalitu a zápas otočíme. To sa podarilo. V tretej tretine nám to popadalo, tento výkon hodnotím veľmi pozitívne. Ale ako povedal tréner Michaloviec, mohli sme aj prehrať."

Pozrite si aj

H xfchgj cgmh hxdcgf.VIDEO Rozhodcov neoklamal. Jeden zlý ťah stál hráča Zvolena zápas

Prečítajte si aj

F yg yx hnxgfbxf hydxgx fcgxd.Zo Slovana je na odchode vlaňajší šampión, koniec by sa mal dotknúť hráča s minulosťou v Košiciach

Prečítajte si aj

Xhjc gvmvh bjmxhf cgv.VIDEO Lodivod Banskej Bystrice pení na vedenie súťaže. Mužstvo vyslalo Spišiakom odkaz
Zdieľajte:
Pridal: Redakcia HS
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články