TEL: Michalovce si vynútili piaty zápas, o všetkom sa rozhodne v utorok

TRENČÍN - Hokejisti HK Dukla INGEMA Michalovce zvíťazili v štvrtom zápase predkola Kaufland play off Tipos extraligy na ľade Dukly Trenčín 3:2. O postupujúcom do štvrťfinále rozhodne piaty zápas v utorok 14. marca v Michalovciach.
Zdroj: 44596

Hostia sa ujali v prvej tretine dvojgólového vedenia, ktoré však v prostrednej časti stratili. V 51. minúte však rozhodol o ich triumfe Matúš Paločko.

Trio Slovákov je voľných pre potreby reprezentácie

VIDEO Dávid Gríger dostal dištanc. Fanúšikovia sa proti tomuto rozhodnutiu búria

Finále ženskej extraligy obstarajú hráčky dvoch tradičných bášt

štvrtý zápas predkola play off Tipos extraligy:
HK Dukla Trenčín - HK Dukla INGEMA Michalovce 2:3 (0:2, 2:0, 0:1)
Góly:
25. Dalecký (Čacho, Valach), 31. Šťastný (Pietroniro, Sojčík) - 9. Žitný (Osburn, Puliš), 12. Pereskokov (Glazkov, Suja), 51. Paločko (Buc, Puliš). Rozhodovali: Snášel, Goga - Synek, Stanzel, vylúčení: 5:6, presilovky: 2:2, oslabenia: 0:0, 5122 divákov.

Trenčín: LaCouvee – Tourigny, Starosta, Nemčík, Pietroniro, Ozols, Ulrych, Kupec, Stahoň – M. Valach, Čacho, Š. Petráš – Krajčovič, Dalecký, Thelin – D. Hudec, Sojčík, Šťastný – Jakubec, J. Jurík, M. Sloboda
Michalovce: Škorvánek – Michalčin, Mihalik, Bazevičs, Osburn, Glazkov, Macejko – Paločko, Galamboš, Puliš – Zabusovs, Suja, Pereskokov – Garreffa, Buc, Žitný – Okoličány, Chalupa, Vašaš