Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Šéf exekutívy prepúšťal. Manažér doplatil na zlé výsledky a žezlo po ňom preberá bývalý hráč

PHILADELPHIA - Vedenie klubu NHL Philadelphia Flyers prepustilo generálneho manažéra Chucka Fletchera a na jeho miesto dočasne vymenovalo bývalého hokejistu Daniela Briera.
Fyg yxdhxf gchx hfd g xbg hhgx.
Zdroj: TASR/AP
Zdieľajte:

Flyers týmto krokom zareagovali na zlé výsledky tímu v prebiehajúcej sezóne. Momentálne sa nachádzajú na predposlednom mieste v tabuľke Metropolitnej divízie s bilanciou 24 víťazstiev v riadnom hracom čase, 11 prehier po predĺžení, resp. nájazdoch a 30 prehier v riadnom hracom čase. V celej Východnej konferencii je na tom horšie iba Montreal a Columbus. Philadelphia tak zrejme nepostúpi do play-off už po štvrtý raz za päť sezón.

Pozrite si aj

Gyfdx ghxfchg xfcgd xfc.VIDEO Petráš opäť pil krv hráčom Nitry. Po záverečnom hvizde vyfasoval od jedného z nich

Prečítajte si aj

Xghnj cgjv hbj cgjvh.Trenčín doplnil zoznam trénerov. Novým asistentom sa stal niekdajší hráč Dukly

"Dnes ráno sme uvoľnili Chucka Fletchera z funkcie prezidenta a generálneho manažéra. Sme mu vďační za jeho tvrdú prácu a oddanosť nášmu klubu. Želáme mu do budúcnosti len to najlepšie," uviedol šéf exekutívy Flyers Dave Scott pre zámorský denník The Philadelphia Inquirer.

Pozrite si aj

Lnvxncfgbnfsl dnl fgn dfhmgn jf d dhr vbn h f hgdfg.VIDEO Útočník Mladej Boleslavi sa nevedel vpratať do kože. Zaútočil na Kristiána Pospíšila, ktorý s ním zatočil
Zdieľajte:
Pridal: Redakcia HS
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články