Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Situácia v NHL: Kto by mohol posilniť Slovensko na MS?

NEW YORK - Základná časť v kanadsko-americkej NHL sa začína pomaly, ale isto blížiť ku koncu. Pozreli sme sa na to, ktorí hráči z najlepšej hokejovej ligy sveta môžu posilniť výber Craiga Ramsayho na blížiacich sa MS.
Ygfdxg xfcbxf gg xbc g&yxd.
Zdroj: TASR/AP
Zdieľajte:

Slovenskí fanúšikovia si mohli všimnúť, že Washington Capitals je aktuálne mimo pozície zaručujúce účasť v play-off. Ovečkinovcov čaká tuhý boj, ktorý už nemajú vo vlastných rukách. Preto je v hre príchod Martina Fehérváryho.

Pozrite si aj

Brankár Rahm za Bystricu.VIDEO Perfektný motivátor. Takto burcuje Matúš Holenda spoluhráčov

Druhým hokejistom z profiligy je Adam Ružička. Hoci Calgary Flames má naozaj výborný tím, ich výkony nezodpovedajú kvalite a všetko nasvedčuje tomu, že vo vyraďovacích bojoch budú chýbať.

Pozrite si aj

G xcgh vjm gnhvb hgfghjm.VIDEO Čo by sa stalo, ak by Džugan neposlal Spišskú Novú Ves do Extraligy?

Do úvahy z hráčov, ktorí si zahrali aj v NHL, prichádza aj Pavol Regenda. Ten je aktuálne na farme v San Diegu, no ani Ducks ani Gulls hrať play-off nebudú, takže Regenda bude pre služby reprezentácie voľný.

Prečítajte si aj

MetaTitle: SRmetaTitle: SR Hokej TEL 1/4 play off Slovan Nitra BAX Hokej TEL 1/4 play off Slovan Nitra BAX.Boli sme poškodení, hlásia Nitrania. SZĽH sa odvoláva na predpisy

Posledným menom je Miloš Kelemen. Ten odohral zatiaľ dva duely za Arizonu, no prevažnú časť ročníka trávi na farme. Ani Tucson ani Arizona hrať play-off nebudú.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: hokejovysvet.sk

Diskusia

Podobné články