window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Hokejový svet Hľadať
Hokejový svet

Rodinné dôvody? Spartak uvoľnil februárovú posilu bez uvedenia detailov

DUBNICA - Kanadský hokejový útočník Jeremiah Addison už nie je hráč prvoligového tímu Spartak Dubnica. Klub o tom informuje na sociálnej sieti.
Zdroj: 44554
Zdieľajte:

Pre 26-ročného Addisona to bola prvá skúsenosť so slovenským hokejom, ale vo dvoch kluboch, keďže prišiel do Dubnice z Topoľčian na základe výmeny za obrancu Jána Urbana. Dohromady odohral 31 zápasov, v ktorých vsietil 13 gólov a pridal 5 asistencií. Pripísal si 16 trestných minút. Spartak uviedol ako dôvod ukončenia spolupráce rodinné dôvody, pre ktoré Addison odletel domov do Kanady a ktoré sa rozhodol klub nekonkretizovať.

Prečítajte si aj

Ligová rada odmietla sťažnosť Nitry. Corgoni až po roku dostali za pravdu

Prečítajte si aj

Tipos extraliga s novým rekordom. Slovanista bol na čele od sezóny 1998/99

Prečítajte si aj

Kritika Ernesta Bokroša po súboji v Nitre. Keby nerozhodovali páni Baluška a Štefík, zápas sa nedohrá
Zdieľajte:
Zdroj informácií: facebook.com

Diskusia

Podobné články