Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Ďalší duel v NHL sa odkladá. Slováka poslali na farmu, Mrázik tiež zmenil tím

TEMPE - Vedenie hokejového klubu Arizona Coyotes zo zámorskej NHL poslalo slovenského hokejistu Miloša Kelemena späť do farmárskeho mužstva Tucson Roadrunners (AHL).
Gyxh xcfhgmj h ghcvxfc.
Zdroj: TASR/AP
Zdieľajte:

Dvadsaťtriročný útočník stihol odohrať v profilige dva zápasy. Po premiére 24. januára v dueli proti Anaheimu nastúpil v noci na sobotu za Coyotes, keď jeho mužstvo prehralo s Carolinou 1:6. Kelemen nastúpil v tretej formácii a na ľade strávil takmer deväť minút. Arizona ho povolala do prvého tímu spoločne s ďalšími tromi hráčmi po tom, ako v závere prestupového obdobia uskutočnili viacero hráčskych transakcií.

Prečítajte si aj

Gxdh bfxdc gnbgfx cg.Nové Zámky chystajú mužstvo na ďalšie obdobie. Predstavili jednu z kľúčových zmlúv

Po stretnutí však zamieril späť na farmu, kde už stihol odohrať zápas za Tucson. Roadrunners prehrali doma so San Diegom Gulls v zostave s Pavlom Regendom 1:2 po predĺžení. Premiéru v AHL zažil Slovák Michal Mrázik, ktorý nastúpil za domácich. Počas duelu zaznamenal jednu strelu na bránku. Dvadsaťjedenročný útočník pôsobil od začiatku sezóny v nižšej súťaži ECHL, kde za Atlantu Gladiators odohral 22 zápasov a zaznamenal 10 bodov (6+4).

Prečítajte si aj

Gx xhcfghnh gmhg dxfgch.Už na začiatku súťaže sa udialo veľa vecí. Všetci rozmýšľajú, čo sa stalo

Pozrite si aj

Ygxgbhx fcgvhmjv hb hcgv.VIDEO Keď je niekto jednoduchší, nemôžem padnúť na jeho úroveň, tvrdí o Nemčíkovi hráč Nitry
Zdieľajte:
Pridal: Redakcia HS
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články