Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Nepríjemná informácia o Jurajovi Slafkovskom

MONTREAL - Slovenský hokejový útočník Juraj Slafkovský z tímu NHL Montreal Canadiens bude tri mesiace mimo hry. Jeho zranenie v dolnej časti tela si však nevyžiada operačný zákrok.
Fhyklgn knbgr k hsgrs bh.
Zdroj: TASR/AP
Zdieľajte:

Slafkovský nedohral nedeľňajší zápas na ľade New Yorku Rangers a následne absolvoval lekárske vyšetrenia. V 52. minúte odišiel z ľadu s bolestivou grimasou a ťažko dostupoval na ľavú nohu. Pri predpokladanej trojmesačnej absencii je pravdepodobné, že si v prebiehajúcej sezóne 2022/2023 už dres Canadiens neoblečie, keďže Montreal patrí k najslabším tímom súťaže a v súčasnosti sa pohybuje výrazne za priečkami zaručujúcimi účasť v play off. Canadiens odohrajú posledný zápas základnej časti 14. apríla proti Bostonu.

Prečítajte si aj

Yxbh xghx fc h gygx.Martin Štajnoch prestúpil z Michaloviec do staronového mužstva. Obranca neskrýva radosť

Jednotka uplynulého draftu NHL Slafkovský odohrala v prebiehajúcom ročníku 39 zápasov so ziskom 10 kanadských bodov za 4 góly a 6 asistencií. V štatistikách má aj 33 trestných minút a 13 mínusových bodov.

Prečítajte si aj

Xh yxfc nhyxcnh x xhtx.Trenčín s Nitrou spravili výmenný obchod. Nitran sa sťahuje druhýkrát v sezóne

Montreal zaradil na listinu zranených hráčov aj ďalších dvoch útočníkov Joela Armiu a Jakea Evansa. Klub navyše zapísal na listinu dlhodobo zranených Seana Monahana, ktorý má problémy v dolnej časti tela.

Pozrite si aj

Český útočník Kousal.VIDEO Skrat českého reprezentanta: Korčuľami na ľade kopal do protihráča

Pozrite si aj

Lopušanová v drese Slovenska.VIDEO Slovenka, ktorá si podmanila svet: Toto je genialita Nely Lopušanovej
Zdieľajte:
Pridal: Redakcia HS
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články