window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Hokejový svet Hľadať
Hokejový svet

Michalovce do konca aktuálneho ročníka už len s dvomi brankármi

MICHALOVCE - Extraligový klub HK Dukla Ingema Michalovce sa dohodol na ukončení zmluvy s českým brankárom Tomášom Vošvrdom. Zemplínčania o tom informujú na sociálnej sieti.
Zdroj: 44045
Zdieľajte:

Skúsený 33-ročný český brankár pôsobil v Michalovciach od časti sezóny 2021/22, keď na Zemplín prestúpil z Liptovského Mikuláša. V tomto ročníku odchytal za Duklu 12 zápasov, v ktorých zaznamenal úspešnosť zásahov 90,9% s priemerom 2,47 gólu na zápas. Michalovčania dokončia sezónu s dvojicou Škorvánek - Košarišťan.

Prečítajte si aj

Spišiaci sa musia rozhodnúť. Niektorý z hráčov dostane do rúk Čierneho Petra

Prečítajte si aj

Slovenský zakončovateľ vo svete akceptoval nový 3-ročný kontrakt. V krajine hrá už osem rokov

Prečítajte si aj

Objav tohtoročnej sezóny sa pýši viacročnou zmluvou. Výborné meno si vybudoval vo Zvolene
Zdieľajte:
Zdroj informácií: facebook.com

Diskusia

Podobné články