Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Do Popradu sa vracia osvedčené meno

POPRAD - Kanadský útočník James Livingston sa po krátkom pôsobení v Rakúsku vrátil späť do kádra HK Poprad. Klub informoval o novej akvizícii na oficiálnej stránke.
Gbx ghcfgh gxcv xgcrtydxf.
Zdroj: HK Poprad
Zdieľajte:

Livingston odohral v Grazi 20 zápasov a zaznamenal len 4 body. "Stále som sledoval, ako sa Popradu darí a informácii, že sa vracia tréner Mikula, som sa potešil, lebo pod ním sa mi hralo veľmi dobre. V Grazi sa mi nedarilo a keď som sa stal voľným hráčom, hneď som dostal správu od Popradu. Rýchlo sme sa dohodli a som veľmi šťastný, že sa vraciam naspäť. Prežil som tu výborné roky a neviem ani opísať svoje pocity šťastia. Verím, že vyhráme čo najviac duelov," povedal Livingston, ktorý sa stal v októbri 2020 prvýkrát súčasťou Popradu a za tím odohral 119 zápasov, v ktorých získal 85 bodov (34+51).

Prečítajte si aj

Tatar oslavuje gól New Jersey.VIDEO NHL: Tatar potiahol New Jersey za výhrou, Černák bol tvrdý v osobných súbojoch

"S Livim sme boli dlhší čas v kontakte a dozvedeli sme sa, že pravdepodobne v Grazi skončí. Rozprávali sme sa o tom, či je obojstranný záujem a napriek tomu, že mal aj iné ponuky, nakoniec sme sa rýchlo dohodli a obe strany sú spokojné. Verím, že nadviaže na výkony a produktivitu z minulého pôsobenia v Poprade. Vzhľadom na náš rozpočet ešte pripravujeme zmeny v kádri a pracujeme neustále na nových príchodoch, aby sme rozšírili súpisku, zvýšili konkurencieschopnosť tímu a dosiahli na miesta, kde chceme byť,“ vyjadril sa riaditeľ klubu Ľudovít Jurinyi.

Prečítajte si aj

Xcf hvghxcgmhbx ncvb xcnv.VIDEO NHL Slafkovský po tvrdom hite nedohral zápase. Jeho stav otázny

Popradu patrí v tabuľke Tipos Extraligy priebežné 7. miesto.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články