Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Banská Bystrica zostavila zaujímavý realizačný tím

BANSKÁ BYSTRICA - Hokejistov Banskej Bystrice do konca tejto sezóny povedie kanadský tréner Doug Shedden. Jeho asistentom sa stal Hunor Marton. Klub o tom informuje na sociálnej sieti.
Sx nc nxc mc nh xnc xcxc hc gn hnc hcghc jzg hnxgf.
Zdroj: Maroš Burik
Zdieľajte:

Doterajší tréneri Rudolf Jendek a Tomáš Surový boli odvolaní pre neuspokojivé výsledky. "Stále chcem trénovať a nové miesto a história Banskej ma ohromili. Banská Bystrica vyzerá ako krásne mesto, prichádzam trochu naslepo, nepoznám hráčov, takže bude veľa práce, ale cítim, že so správnymi krokmi sa môže situácia zlepšiť a sezóna bude vyzerať lepšie," uviedol nový 61-ročný tréner extraligových Baranov, ktorý prichádza po piatich rokoch strávených v nemeckom Ingolstadte.

Pozrite si aj

Yxb xfh ggxnc xbnc xbc gydxbf.VIDEO Bývalý hokejista Matej Ľupták si zavaril na námestí v Banskej Bystrici

Ku skúsenému zámorskému odborníkovi sa postaví iba 29-ročný Maďar s rumunským pasom Hunor Marton. Ten sa presúva od banskobystrických juniorov a bude v pozícii druhého asistenta. Podľa slov generálneho manažéra Ľuboša Pisára klub rieši otázku prvého asistenta, kde sa snaží získať kvalitné meno, ktoré bude prospešné pre mužstvo.

Prečítajte si aj

L cnvklsy xk bkyxybxc bxc xnc vf gx dbcv.Extraligový účastník oznámil personálne čistky, od štvrtka ho povedie majiteľ Spenglerovho pohára
Zdieľajte:
Zdroj informácií: facebook.com

Diskusia

Podobné články