Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Slováci vynechajú Švajčiarsky pohár, Šatan predstavil náhradu i zámer akcie

BRATISLAVA - Slovenská hokejová reprezentácia zakončí rok 2022 domácim turnajom v Bratislave. V rámci podujatia Vianočný Kaufland Cup odohrá dva medzištátne duely, najskôr vo štvrtok 15. decembra proti Nórsku a o dva dni neskôr proti Lotyšsku. Cieľom vedenia národného tímu je zložiť silný tím na čele s bronzovými olympijskými medailistami Petrom Cehlárikom a Marekom Hrivíkom. Vstupenky na podujatie sú už v predaji v sieti Ticketportal.
Gxfg hfchn hmgdb.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Slovensko sa tento rok nepredstaví na tradičnom predvianočnom turnaji vo Švajčiarsku, keďže "Helvéti" sa po vyradení Ruska z dôvodu vojenskej invázie na Ukrajine stali súčasťou seriálu Euro Hockey Tour v spoločnosti Čechov, Fínov a Švédov. Slováci tak museli hľadať náhradný program a výsledkom je Vianočný Kaufland Cup.

Prečítajte si aj

Róbert Huna Róbert Huna.Nerozlučná bratská dvojica si musí nájsť nové útočisko

"Našou snahou je zložiť silný a atraktívny tím, ktorého cieľom bude vyhrať oba zápasy a ovládnuť turnaj pred domácimi fanúšikmi. Preto sme sa rozhodli pozvať aj Petra Cehlárika či Mareka Hrivíka. Veríme, že sa k nim pripoja ďalší skúsení hráči, ktorí prídu na domáce podujatie a potešia slovenských priaznivcov. Nóri aj Lotyši dozaista prídu na Slovensko s najsilnejšími možnými výbermi. Očakávame kvalitné a divácky atraktívne medzinárodné konfrontácie," povedal pre hockeyslovakia.sk generálny manažér slovenskej reprezentácie Miroslav Šatan.

Prečítajte si aj

&yfv ydxg ncgv.Uznávaný slovenský tréner získal klubovú príslušnosť

Slováci otvoria účinkovanie na turnaji vo štvrtok 15. decembra od 18.00 h proti Nórsku. O deň neskôr si od 17.00 zmerajú sily Nóri s Lotyšmi a v záverečnom hracom dni v sobotu 17. decembra nastúpia zverenci trénera Craiga Ramsayho od 13.00 proti Lotyšsku. Na oba slovenské zápasy v priestoroch bratislavského Zimného štadióna Ondreja Nepelu si fanúšikovia môžu zakúpiť vstupenky v troch cenových kategóriách - 15 eur, 19 eur a 24 eur. Na piatkový duel medzi Nórskom a Lotyšskom sú k dispozícii iba vstupenky do spodnej časti štadióna po obvode v sektoroch A1 až A12 za jednotnú cenu päť eur.

Prečítajte si aj

Ygx gdx hxfc ghj txh xhfcg gdet.Fanúšik Prešova zarazený správaním SBS, Ľupták: Dajte mu moje číslo a dovediem ho na miesto


Program:

Štvrtok 15. decembra: 18.00 Slovensko – Nórsko
Piatok 16. decembra: 17.00 Nórsko - Lotyšsko
Sobota 17. decembra: 13.00 Slovensko - Lotyšsko

Prečítajte si aj

Yvf gb gc bxdffysdx vxbc gyfxb.Košice pustili Romana Durného a dochytá sezónu pri konkurentovi, Nitra uvoľnila legionára o súťaž nižšie
Zdieľajte:
Pridal: Redakcia HS
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články