Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Slafkovského nočný tvrdý zákrok vážne zranil hráča Detroitu. Nášmu talentu hrozí dištanc

NEW YORK - Juraj Slafkovský nastúpil v noci na desiaty duel v drese Montrealu, čím oficiálne začal plynúť jeho trojročný nováčikovský kontrakt. Víťazný zápas nad Detroitom (3:2 pp a sn) však nedohral, keď v závere tretej tretiny zozadu nebezpečne narazil na mantinel Matta Luffa a dostal trest do konca zápasu.
Juraj Slafkovský po drafte.
Zdroj: Twitter
Zdieľajte:

Nemusí zostať len pri tom, keďže útočník Red Wings sa podľa trénera Dereka Lalondeho vážnejšie zranil a čaká ho dlhšia pauza. Slafkovskému tak po tvrdom hite hrozí aj dodatočný dištanc. "Nešťastný moment. Je to zákrok, ktorému sa chcete vyhnúť, presne kvôli tomu, čo sa stalo. Luff sa vážne zranil," citovala trénera oficiálna stránka nhl.com.

Prečítajte si aj

Fy yggydg gsghng dbxfcn.Bokroš skončil na lavičke Prešova. Šarišanov prevzal 2-násobný majster s Košicami

"Tak skoro ho asi neuvidíme. Neviem presný rozsah zranenia, ale pravdepodobne to bude veľmi podobné Filipovi Zadinovi. Uvidíme zajtra," dodal Lalonde. Český útočník bude Detroitu chýbať šesť až osem týždňov.

Prečítajte si aj

J&kfdny kfgbxf chvn.VIDEO Tatar aj Adam Ružička bodovali, Slafkovský po škaredom faule Luffa putoval pod sprchy

Tvrdý zákrok kritizovali aj Lauffovi spoluhráči. "Bol to škaredý hit a myslím si, že Slafkovský to hneď vedel. Nemôžete niekoho takto naraziť. Je desivé vidieť spoluhráča alebo kohokoľvek naraziť do mantinelu týmto spôsobom," reagoval kapitán Detroitu Dylan Larkin.

Pozrite si aj

Djsajd ajsdjasjdaj d jajdasjdaj.VIDEO Supertalent zo Zvolena si nenechal skákať po hlave a pustil sa do staršieho Švéda

Osemnásťročný Slafkovský stihol pred zákrokom odohrať vo štvrtom útoku 10:33 minúty a do štatistík si pripísal aj jednu strelu.

Pozrite si aj

Lyxflcnxl dmfôln jfmhg.VIDEO Pekinský olympionik po prestupe exceluje: Čo duel, to gól
Zdieľajte:
Pridal: Redakcia HS
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články