Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Francúzske kluby ukončili zmluvy dvom Slovákom: Obaja okúsili slovenskú extraligu

PARÍŽ - Francúzsky hokejový klub Briançon uvoľnil z kádra slovenského útočníka Martina Krasničana. Účastník D1 Brest už nepočíta s Michalom Klukom.
MetaHeadline: HC metaHeadline: HC Grotto Prešov - HK PopradGrotto Prešov - HK Poprad.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Prešovský rodák Martin Krasničan vydržal v obľúbenej slovenskej destinácii len 3 zápasy a do štatistík si zapísal dva body za asistencie. Pred minulou sezónou zamieril do rodného Prešova, ale následne sa sťahoval do Maďarska, kde sa dohodol na kontrakte s klubom Fehérvári Titánok. V Tipos extralige sa predstavil aj v košickom drese.

Prečítajte si aj

F sydgf g rgdxgfbgf yx dxw rge afdsd.V utorok ho prepustili Michalovce, o pár hodín prišlo angažovanie od Oceliarov

Vo Francúzsku nepokračuje ani útočník Michal Kluka, ktorý balí kufre pred začiatkom tohto ročníka. 30-ročný Dubničan odohral štyri kvalitné ročníky v Topoľčanoch, ale po Montpellieri druhý francúzsky angažmán nezískal. Pred jedenástimi rokmi dostal šancu v Nitre, ale v 12 stretnutiach nebodoval.

Pozrite si aj

La d&nfkly skgjnfs dgb dghbhe s.VIDEO Na východe tuhla krv v žilách: Košický obranca prelomil v chrbte mladíka z Trenčína

Prečítajte si aj

Lflysj nkjldxn gbgxf.Montreal Canadiens rozhodol o Filipovi Mešárovi

Prečítajte si aj

Gf jvhbj gjhmbnm jhgc.Tréner Dallas Eakins komentuje Regendove výkony

Prečítajte si aj

Fsdf g dh gddsbag sgr bv s sddhnf.VIDEO Dva špičkové európske kluby potrápili tímy z NHL, ktoré v piatok vykorčuľujú v Prahe
Zdieľajte:
Zdroj informácií: eliteprospects.com

Diskusia

Podobné články